ORL klinika v Humennom

riqa25
30. mar 2023

Ahojte,
potrebujem ist s 3rocnou dcerou na vysetrenie ORL. Prosim viete mi niekto povedat, ci sa tam dlho čaka na vysetrenie?
Nie sme z Humenneho, ideme tam na zaklade recenzii 🙂 Lebo u nas v meste je to tak, ze clovek pride 7:15 a uz je 15 v poradi a tomuto by som sa chcela vyhnut, kedze dcera mi tak dlho cakat nevydrzi :/
Dakujem

nika23t
31. mar 2023

@riqa25 skus si tam zavolať, dá sa dohodnúť aj na orientačnom čase napr pri Dr Frivaldskom. Ale neviem, ako to funguje pri Dr Mackovej, tam je to na lístkoch založené, tlačené strojom, tak neviem. Ale volala by som tak ci tak. A to čakanie, to je aj v Humennom úplne bežné 🤷‍♀️

chadkroeger
31. mar 2023

@nika23t frivaldsky nie je v tej budove ORL. On je v tej zelenej tuším.

ja1986
31. mar 2023

@riqa25 ak ORL nemocnica, tak choďte na polikliniku na 5posch. majú tam tiež svoju ambulanciu a je tam menej ľudí, nás tam poslali s 3ročným minule.

slavomira236
31. mar 2023

@riqa25 na orl klinike co som bola tak tam bolo ludi dost ale islo to rychclo ..na recepcii sme sa nahlasili a cakali sme robili vtedy 3ja doktori ..aj na pohotovosti sme tam raz boli a spokojnost...teraz som sla ku mudr.mackovej na detskej poliklinike a cakali sme dlho

slavomira236
31. mar 2023

@nika23t mackova je na detskej nie na orl...a treba sa tam ocakat tiez

nika23t
31. mar 2023

Ja som nepochopila, že priamo na ORL chce autorka ísť... Myslela som, že sa informuje, kam vo všeobecnosti môže ísť s dieťaťom, preto som takto odpovedala o lekároch, kde mam skúsenosť. Tak aj ja som už múdrejšia 😊

agikaku
31. mar 2023

@riqa25 Dobry deň, na ORL klinike vezmú dieťa prednostne. A ide to tam rýchlo. Ale kľudne si zavolajte. A odkiaľ ste, prosím.

riqa25
autor
1. apr 2023

Dakujem vam vsetkym za info. Vcera som sa tam dovolala, tak nam pani povedala ze mame prist hned z rana lebo je tam viac doktorov. Neobjednavaju na cas, nevadi urcite to pojde rychlejsie ako u jedneho doktora 🙂 Pytala sa aj na vek dcery a aj ze kedy prideme, tak uvidime ako to prebehne 🙂

riqa25
autor
1. apr 2023

@agikaku Dakujem vam, byvame vo Vranove. Dokonca mi pani z recepcie povedala, ze nam usetri cestu lebo u nas na poliklinike ordinuje ich lekar. Lenze viem, ze tu to fakt dlho trva, tak radsej skusime kliniku, kedze je tam tych lekarov viac 🙂

agikaku
3. apr 2023

@riqa25 áno, oni tam majú u vás lekára a je veľmi šikovný a hlavne ľudský. Kľudne aj tam môžte. Neoľutujete. Naozaj skromný a múdry mladý lekár.

walentina7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirba
4. júl 2023

@agikaku a ako sa volá ten lekár?

agikaku
5. júl 2023

@mirba MUDr.David Mato-Lukač.

mirba
9. júl 2023

@agikaku nakoniec sme pri ňom vo VT boli a naozaj vyzerá šikovný

stani10
14. okt 2023

Ahojte,idem na výber mandlí s 5rocnou, čo mi treba so sebou zbaliť?jednodnovo.povedali že tam mame prísť ráno aj kedy ale nič iné. Pyžamo,prezývky....a Co sa nám ešte zíde?ďakujem