ORL Humenné

elenatomasova
23. jan 2023

Bol niekto hospitalizovaný na ORL v Humennom?Ako ste boli spokojní?

zuzinabila
24. jan 2023

@elenatomasova boli sme niekolko dni dozadu.vcelku spokojnost.nove,ciste priestory,jedlo varene chutovo ok,ale detom na veceru 2 croissanty sa mi zdalo mimo...personál prijemny.mne pomohla.maska na oci na spanie,lebo svietili do izby rovno poulicne lampy,samozrejme zavisi kde mas izbu.do automatu na kavu vezmi 50 centovky,automat nerozmiena a nikto nemal drobne🤣🤣bufet cez cestu,musis prejst cez parkovisko a zatvaraju okolo pol stvrtej,ale niektori si objednavali aj donasku,co som videla.plati sa v hotovosti,nie kartou(ja ako doprovod k dietatu a stravu za seba ako doprovod)co ta este zaujima?

elenatomasova
autor
24. jan 2023

@zuzinabila ďakujem pekne si to rozpisala a čo lekári?Ja idem zo sebou nie s dieťaťom.

zuzinabila
24. jan 2023

@elenatomasova vsetci co sa pri nas vystriedali boli v pohode.vsetko vysvetlili,odpovedali na otazky,velmi dobry dojem som mala.rovnako sestricky

elenatomasova
autor
24. jan 2023

@zuzinabila boli ste na operáciu?

zuzinabila
24. jan 2023

@elenatomasova ano, s dcerou

81beruska81
21. feb 2023

@zuzinabila Ahoj. Idem s dcerou ako doprovod... Ako je to s parkovanim? Da sa tam niekde pocas hospitalizacie parkovat? Dakujem

elenatomasova
autor
21. feb 2023

@81beruska81 samozrejme,že dá pred nemocnicou je parkovisko v dvore je to.

81beruska81
22. feb 2023

@elenatomasova dakujem krasne

81beruska81
23. feb 2023

@elenatomasova este v suvislosti parkovanim....mozem tam odstavit auto na cca tri dni? Ako je to s poplatkom za parkovanie? Vdaka

elenatomasova
autor
23. feb 2023

@81beruska81 to presne neviem skúste tam zavolať,mňa tam doviezli ale videla som tam parkovať auta aj v noci,čiže to boli pravdepodobne pacienti.Odkial ste?

81beruska81
23. feb 2023

@elenatomasova super, dakujem za radu.... Sme z PO, preto sa mi velmi neoplati, aby nas jeden den niekto vozil a nadkedujuci den siel pre nas. Prist, prespat a odist by nam bolo omnoho jednoduchsie.

elenatomasova
autor
23. feb 2023

@81beruska81 jasné chápem to🙂keď som tam bola boli aj z PO.Aj keď nezavolate tak si myslím,že s parkovaním nebude problém,tak nech vám to vyjde.

vierka94
10. mar 2023

@zuzinabila Ahoj, mohla by som sa opýtať aj ja? Cestujeme vyše 100 km, synovi budú vyberať nosnú mandľu. Už nám povedali že nástup je 22.3., zákrok 23.3. a keď bude všetko ok, tak 24.3. domov. Ale zaujíma ma ako to má doprovod s nocľahom. Dostanem normálne posteľ? Mám záujem o nadštandard aby sme mali súkromie, ale nedá sa rezervovať vopred

zuzinabila
10. mar 2023

@vierka94 ahoj, toto ti neviem povedat. my sme boli na izbe dve mamicky s detmi, platila som za noc+kazde jedlo si platis podla toho, ci ho chces.

elenatomasova
autor
10. mar 2023

@vierka94 zavolaj tam všetko ti povedia ako to je,je tam veľmi milí personál,číslo nájdeš na internete na ich webe.

vierka94
10. mar 2023

@elenatomasova volala som a dosť na odbili že všetko sa dozviem keď prídem, keďže termín už máme

vierka94
10. mar 2023

@zuzinabila a mala si normálnu posteľ ty aj dieťa?

zuzinabila
10. mar 2023

@vierka94 ano, jasne. kazdy svoju. a obrovska izba🙂

vierka94
10. mar 2023

@zuzinabila a vadí im ak sa posteľ spojí? My spíme spolu na posteli alebo ak je sám, tak má zábranu lebo sa dosť prevaľuje

elenatomasova
autor
10. mar 2023

@vierka94 fakt?A mne moja dr.z Košíc kázala nech volám tam keď sa niečo chcem opýtať,ale ja som nevolala nič som nepotrebovala vedieť....

vierka94
10. mar 2023

@elenatomasova ale chápem, možno mali veľa ľudí

elenatomasova
autor
10. mar 2023

@vierka94 odkiaľ ste,že idete akurát tam?

vierka94
10. mar 2023

@elenatomasova Margecany, cca 100 km

elenatomasova
autor
10. mar 2023

@vierka94 máte aj svojho dr.co operuje?

vierka94
11. mar 2023

@elenatomasova to nie. ale na orl kde chodime spolupracuju s humennym

elenatomasova
autor
11. mar 2023

@vierka94 nech vám to dobre dopadne

vierka94
11. mar 2023

@elenatomasova dakujeme

siklsi
14. mar 2023

@zuzinabila môžem sa spýtať ako dlho ste boli s dcérkou hospitalizovaní? Pri samotnom zákroku bola tiež s doprovodom?

kattky
19. mar 2023

Moj syn ma termin 2.aprila a 3.aprila rano ho vezmu na zakrok. Budu mu nosne mandle vyberat. Ide s nim manzel kedze ja ostavam doma s mladsim synom. Nicoho sa neobavam len tej narkozy, tak snad to zvladne super, lebo dost je statocny.

elenatomasova
autor
20. mar 2023

@kattky koľko má rokov?