MUDr. Jana Palková - gynekológia a pôrodníctvo

vimu
23. nov 2022

Ahojte žienky. Som nová v Humennom a potrebovala by som pomôcť s výberom gynekologičky. Aké máte skúsenosti s MUDr. Palkovou? Má dobrý prístup k pacientkam? Počula som že je dobrá aj MUDr. Buhajova ale k nej sa už mesiac neviem dovolať a to ma úplne odradilo. Ďakujem veľmi pekne za všetky adekvátne odpovede.

lenka_777
23. nov 2022

@vimu ahoj chodím k buhajovej je skvelá.. sestrička ma toho veľa najčastejšie dvíha okolo obeda aj to na 20ty krát. No nie som si istá ci berie nových najlepšie je tam zájsť sa opýtať.
K palkovej chodi sesterka a 3krat nadšená nie je ale nesudim nikdy som pri nej nebola.

vimu
autor
23. nov 2022

@lenka_777 ďakujem 😊

nika23t
23. nov 2022

@vimu ja mam Dr. Buhaja, a tiež môžem len odporúčať. Skvelý prístup.

sid515
23. nov 2022

Rodila som pri Dr. Palkovej. Nie je to veľká sympaťáčka, ale čo sa týka pôrodu a odborného hĺadiska, bola som veľmi spokojna.

vimu
autor
23. nov 2022

@sid515 Ďakujem 😊

vimu
autor
23. nov 2022

@nika23t Ďakujem 😊

ajuskas
23. nov 2022

@vimu ja chodím k dr.palkovej..za mňa úplne v pohode..chodila som k nej aj počas dvoch tehotenstiev a bola som veľmi spokojná.. stále sa povypytuje ako sa mám, ako sa majú deti..
Nikdy som s ňou,ani so sestričkou nemala problém.. vždy sa objednám a takmer nikdy nečakám..dovolas sa uplne v pohode..😉

petko81
24. nov 2022

@vimu aj ja mám palkovu a podľa mňa je super.aj sestrička.dviha stále
A malo kedy čakáš

vimu
autor
24. nov 2022

@ajuskas Ďakujem 😊

vimu
autor
24. nov 2022

@petko81 Ďakujem 😊

mimspetra
8. dec 2022

@vimu ja mam palkovu menila som v lete z dôvodu presťahovania sa a neľutujem🙂