Kurz na gélové nechty

emma222
11. dec 2020

Ahojte zienky 😉 Dnes som bola prvykrat na gelove nechty a velmi sa mi pacia. Nechtarka bola sikovna,robi to uz 4 roky a za hodinu a 15 min. mala hotovo. Ja som kvoli covidu prisla o pracu recepcnej a rozmyslam co budem dalej robit. Uvazujem ze si urobim kurz a zacnem s gelovymi nechtami kedze je o to velky zaujem. Prosim vas poradte mi kde na vychodnom slovensku ste si robili kurz..kolko stal a ako dlho trval. Som z He. A napiste mi aj narovinu uskalia tejto prace. Ci je tazke sa to naucit a dostat sa do toho,ci nieste z toho dolamane a unavene..ci vam to nesmrdi alebo nejak nevadi..Ci si tym dokazete slusne zarobit a ci vas to zacalo casom bavit atd. Proste poradte mi ci mam do toho ist 😉 Dakujem kocky za kazdu radu. Kludne aj do IP mi piste. Budem vdacna ❤

ninusa221
11. dec 2020

Ahoj podla mna nechtariek je strašne vela v dnešnej dobe ale ak si šikovná tak sa aj dotoho dostaneš len ten zaklad ked chceš kvalitný je drahy plus prenajom neakeho priestoru to su ďalšie prachy kym sa ešte vypracuješ tak podla mna 2 roky rataj. Osobne tiez chodim na nechty ale je to prplačka takže ja by som nešla dotoho čo sa tyka zárobku tak nechty idu ako kde teraz platím od 15-16 ale predtym v salóne okolo 25-30

emma222
autor
11. dec 2020

@ninusa221 tak chcem skusit ci mi z uradu prace preplatia kurz aj potom nejaky prispevok na podnikanie alebo to robit z domu. Este neviem. A u nas sa ceny pohybuju od 23 € do 28 € za nove nechty. A od 20€ do 25€ za doplnanie. Takze ty mas este dost dobru cenu co chodis na nechty. Tu aj baby co robia z domu tak pod 22€ nejdu ani jedna

ninusa221
11. dec 2020

@emma222 ja chodim k takej co robi s domu. Berie hoci ako. Ale v salóne bere za nove 30 a doplňovanie okolo 25. Su aj drahšie ale je to vela podla mna.. podla toho aj kolko mas rokov by som sla dotoho musis rátať stym že su aj rozne trendy ktore vychádzajú kazdy rok napr teraz ten mramor potom na zimu moja nechtarka to nazvala ako ťahaný sveter takze tak no😀

emma222
autor
11. dec 2020

@ninusa221 tak mam 33 rokov a neviem ci uz neskoro zacinat s niecim takym..viem ze to trva kym sa clovek vypracuje a bude mat svoju klientelu. Len proste spekulujem ze co budem robit lebo najst tu teraz pracu je sakra tazke :(

miriam_s
11. dec 2020

Skúste si napozerat videá , kúpiť úplny základ a skúšať robiť sebe. Aby ste videli vo má význam do toho investovať čas aj peniaze. Pretože ak aj chcete mať potom klientelu, potrebujete najprv skúsenosti, výsledky svojej práce atď. Urobte nechty.par krát sebe prípadne niekomu z rodiny a uvidíte či vás to bude baviť robiť a aký bude výsledok. Treba ale rátať aj s tým že na začiatku vám nikto nedá 30€ za nechty, to si môžu vypýtať skúsené nechtarky s vybudovaným menom a klientelou...

lucinka1988
11. dec 2020

@emma222 vek máš na to v pohode, nechtárok je síce dosť veľa, len ako píšu vyššie, treba rátať s dlhším časom, kým si získaš svoje zákazníčky. Mám známu, čo to robí a je z toho dosť dolámaná, je to dosť o držku a najmä, nepoznám nikoho (žijem v BA), kto by na tom slušne zarobil- skôr si zarobia tak, že vedia vyžiť, poplatiť účty, niečo ostane- aj to nie vždy, ale na nejaký super biznis to určite nie je. Mnohé s tým prestali po čase. Pokiaľ to chceš mať ako hlavný zdroj príjmu, nikdy nevieš, či rovnako zarobíš aj budúci mesiac, raz zákaznícky chodia, potom nie, mnoho z nich sa po case rozhodnú, že si dajú pauzu, mnohé si začnú robiť nechty sami doma- čo už v dnešnej dobe nie je problém..Plus obdobia ako je korona teraz- žiadna v mojom okolí to nemá ružové. Nechcem ťa odhovárať, možno v menšom meste alebo na dedine, kde by si bola jedna z mála to môže byť fajn, ale vo veľkom meste, kde je nechtarok na každom sídlisku plno, to asi nie. Ja osobne by som to možno robila len ako záľubu cez vikendy alebo po práci na privyrobenie, keď sa na to nemusíš spoliehať...

emma222
autor
11. dec 2020

@miriam_s no to ano..jasne ze na zaciatok sa musim ucit na kamoskach zadarmo alebo za nizsiu sumu. A hej treba asi vyskusat doma ze ake to bude..objednat si material z netu a skusat,ucit sa 😉

emma222
autor
11. dec 2020

@lucinka1988 Tu zase myslim ze tie vymakane nechtarky maju na tom dobre zarobky lebo tu niesu take drahe najmy. Ta co som bola dnes u nej ma krasny velky priestor a plati len 200€ najom. Ale ono zaciatky su urcite tazke..aj ked ona mi povedala ze za 2 mesiace ked zacala mala uz tolko zakazniciek ze nestihala..Tak to asi komu sa ako zadari si ziskat zakaznicky..jej pomohlo ze najprv robila pri jednej kadernicke a tam si nasla plno zakazniciek