Humenné, Snina, Michalovce. V ktorom meste sa najlepšie žije?

7. nov 2023

Plánujem sa v najbližšom období vrátiť na východ z rodinných dôvodov po 15 rokoch života v BA. Vlastnú rodinu nemám. V ktorom z týchto miest sa najlepšie žije, funguje tam aj športové vyžitie, či kultúra? Vďaka.

pribinak
7. nov 2023

Skôr by som hľadala podľa možnosti sa zamestnať

autor
7. nov 2023

@pribinak prácu mám, robím ju formou HO.

buberova
8. nov 2023

Ja len že z HE budeš mať blízko aj do Sniny aj do Michaloviec 🙂

martinkatinka
8. nov 2023

A v ktorom meste si zila predtym?

ivangeline
8. nov 2023

HE. ;D I ked som som zo Sniny. xD

tetapetra
12. nov 2023

@martinkatinka aj čítaš? Žije v Bratislave

beata_k
12. nov 2023

Dobre si rozmysli navrat.

kristian33
17. nov 2023

@buberova skôr Michalovce

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anne_mary2
19. nov 2023

ja som sa z BA vratila po 12 r ( teraz som 4ty rok v HE ) a hm myslim, ze som sk stale nezvykla… Aj ked uz mam dceru a je super ze tu mam babky….
Spolocensky alebo socialny zivot nehrozi nikde tam co spominas. Teda ani zdaleka to neviem porovnat s ba… 🤷🏼‍♀️. Nie neni to podobne ani nic.
Jedine Kosice ak… ale tu byt sama single… hmmm…. ani chlap sa ru nehlada lahko. ani nic 😅🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

autor
19. nov 2023

@anne_mary2 ďakujem pekne za konrétnu odpoveď. Partner potrebuje postarať sa rodičov v ČR a ja na východe. Zatiaľ nemusím bývať s nimi (tomu sa chcem vyhnúť), ale už cítim, že je to potrebné častejšie. Stále častejšie cestujem hore-dole a mám pocit, že už neriešim nič iné.
Veľmi ma trápi aj ten mentálny návrat, uvidíme kde sa počas jari usadím, ale asi najpravdepodobnejšie je HE.

beata_k
2. dec 2023

No bude to drsne. Ja som sa tiez po 12 rokoch v BA nastahovala na 6 mesiacov do HE. Mesto ok, o tom pokoj. Ale je male.... Prefackalo ma riadne. Napr. nikde som nezohnala fyzioterapeuta pre moje dieta. Vraj je maly. Tak im hovorim, ze on chodi, spolupracuje. Nie, nie, je maly 🤷 A takych "drobnosti" je tam kopec. Ale to v podstate v kazdom mensom meste. Najvacsie, je najvacsie. Tie mesta za to nemozu.

1danuska
23. jan 2024

Radšej Prešov,ani malé ani veľké....