Dobrý a lacný zubár v Humennom

lubakajsova
9. apr 2021

neviete mi poradit dobreho a pomerne lacneho zubara v Humennom?

nika23t
9. apr 2021

@lubakajsova MVDr. Ivana Sotakova. Neviem posúdiť, čo znamená lacný zubár, ale predtým som platila podstatne viac. Ale som s nou spokojná, hlavne s jej prácou a prístupom.

lubakajsova
autor
9. apr 2021

@nika23t a kde najdem tu stolatologicku?

nika23t
9. apr 2021

@lubakajsova na veľkej (starej) poliklinike, 6 posch. Ak chcete, môžem Vám poslať cez IP číslo, skúste zavolať, ci Vás vezmú.

lubakajsova
autor
9. apr 2021

@nika23t ok dakujem

nika23t
9. apr 2021

@lubakajsova nech sa páči, mate v správe 😊

lenuskatokarova
9. apr 2021

@lubakajsova to by som rada vedela aj ja či nejaký taký je

lubakajsova
autor
12. apr 2021

@lenuskatokarova no by ste sa cudovala ake su rozdiely za urcite zakroky, osetrenie plomba ....

lenuskatokarova
12. apr 2021

@lubakajsova no veď to že viem že sú len kto a či berie pacientov
U mojej zubarky stojí plomba 50€ to je už dosť a ešte jak ja mam taký prah bolesti že aj v tedy mi treba injekciu tak ďalších 12€ k tomu keď prečistí dáva vložky ďalších 12€ čiže 100€ 1 zub je pre mňa dosť veľa keďže som prišla o prácu kvôli tejto situácií
Čiže viem že sú aj lacnejšii len nechcú brať už nových pacientov

robodracica
12. apr 2021

@nika23t titul MVDR. je veterinar.

nika23t
12. apr 2021

@robodracica 🤦‍♀️Ani som si to nevšimla, automaticky mi to opravilo... Ale samozrejme, viem... A kontakt aj meno je správne. Vďaka za upozornenie 😊

lubakajsova
autor
12. apr 2021

@lenuskatokarova no tak to su riadne sumy u mojej teraz injekcia stoji 5e, a za injekciu ,vrtanie, vzberanie blomby a cistenie som platila 15e tak myslim ze je to este super suma...no jeden problem je ze to je daleko a musim dochadzat chcela som v meste niekoho

lenuskatokarova
12. apr 2021

@lubakajsova a koho máte

robodracica
13. apr 2021

@lubakajsova myslím že dobrý a lacný sa vzájomne vylučuje. Ak má vybavenie na vysokej úrovni a kvalitné materiály, nemôžem byť lacný. Ja mám v Humennom dobrého zubára, ale ten teba nemá zmluvy so zdr.poistovnami. Všetko sa platí, ale kvalita na vysokej úrovni.

trendymichaela
14. apr 2021

odporúčam dentálnu kliniku v humennom pri zuš 🙂

trendymichaela
14. apr 2021

moje deti chodia k pani Vacelovej a som velmi spokojna

sebastianmichal
21. apr 2021

@lubakajsova ja som spokojna s vacovou na novej poliklinike 7poschodie berie aj novych