Dermatologička v Humennom

klaskalucka
17. jan 2023

Chcela by som sa spýtať, či by mi niekto nevedel poradiť dobrú kožnú lekárku v Humennom. Mám totižto problém s akné.. Počula som že MUDr. Eva Beňová je dobrá, ale ešte v živote som nebola u žiadnej tak chcem počuť skúsenosti 🙂

ariannazara
17. jan 2023

Homickova chod ku nej ona je zlata, určite pomôže.

radka24
17. jan 2023

Ja chodím k doktorke Benovej s rovnakým problémom. Je veľmi dobrá, len sa treba objednať a niekedy to tam je riadne chaotické, ale to robí sestrička asi.

anne_mary2
17. jan 2023

Uff v Humennom nic moc, ak uz tak Benova z toho “ skveleho” vyberu

missincognito
17. jan 2023

@klaskalucka ahoj, ja som chodila k tejto pani dr. Benovej s akne, je mila, zlata, poskusala som vodicky, ale zapaly sa opakovali a opakovali, nic nepomahalo…az som sa objednala na kliniku ENVY do Kosic k pani dr.Kozuchovej, vzala mi krvne testy, rozobrala so mnou mozne priciny vzniku a zistili sme, ze mam intoleranciu na mliecnu bielkovinu…zapaly zmizli, ale doteraz mam jazvicky, ktore verim, ze sa zregeneruju. Odporucam Ke, aj ked na termin si treba pockat. 🙂

klaskalucka
autor
17. jan 2023

@radka24 a akú liečbu ti predpísala na to akné? Doteraz som skúšala rôzne krémiky ale absolútne nič nepomohlo, zbytočná strata peňazí :/ a bojím sa, že aj u kožnej to tak bude pokračovať

klaskalucka
autor
17. jan 2023

@missincognito taktiež mám intoleranciu no vyhýbam sa jej čiže asi moje akné to tým nebude spôsobené no , ale super že ti pomohli 🙂

klaskalucka
autor
17. jan 2023

Baby tak už teda neviem 😀 Beňová či Homičková

janka_01
18. jan 2023

@klaskalucka ja chodím ku Homičkovej avšak čo sa týka riešenia problémov tak nič moc.

radka24
18. jan 2023

@klaskalucka zhodnoti váš stav, ja som brala lieky cca pol roka.

agikaku
18. jan 2023

Na akne bude aj jedna aj druhá skúšať vodičky, maste, ale to nepomáha nič. Môj syn v 15 mal akné no chrbáte až nakoniec pomohol Roacutan. Je to dosť svinstvo, ale pomohlo. Všetko sa mu stratilo. Teraz má 28 a nevrátilo sa.

papver12
19. jan 2023

Určite Beňová.