Dentálna klinika v Humennom

vlocka2506
27. aug 2020

Dobrý deň,som z iného okresu a hľadám nejakého dobrého zubára pre deti,aj mňa. Na internete mi vyhľadalo dentálnu kliniku vo Vašom meste. Nedočítala som sa či je súkromná,no najskôr asi áno a tiež neviem aký majú cenník, či vôbec spolupracujú so zdravot. poisťovňami,alebo sa hradí plná výška? Neviete náhodou aká je tam čakacia doba? U nás v meste 2-3mes.u terajšej zubárky🙃 Prípadne osobné skúsenosti s klinikou ma potešia.Vopred ďakujem za info 😉

ivankamirka
27. aug 2020

Ja aj deti chodíme na veľkú polikliniku k MUDr. Strechayovej, som spokojná.

vlocka2506
autor
27. aug 2020

@ivankamirka ďakujem. O tejto https://www.1dentalnaklinika.sk/index.html nemáte nijaké info?

bobix25
28. aug 2020

@vlocka2506 my tam chodíme celá rodina, sme spokojný, len ceny sú dosť vysoké ale majú tam aj rengen a Dr Vacelova, môže aj operovať ústnu dutinu

vlocka2506
autor
28. aug 2020

@bobix25 na stránke som nenašla cenník,neviete mi napísať aspoň orientačne? kľudne aj do ip.hradí niečo aj poisťovňa,alebo všetko pacient? našla som na internete ešte jedného zubára Mudr. Ján Stretavský,ale ten je vraj dosť dráhy, keďže všetko si platí pacient sám. Preto ms zaujíma ako to chodí na tej klinike? Vopred ďakujem.

bobix25
28. aug 2020

@vlocka2506 určite niečo platí aj poisťovňa, tak výška za plombu závisí od toho aká je veľká a ci je vpredu alebo vzadu.

bobix25
28. aug 2020

@bobix25 biela stojí tak vzadu cca 50, injekcia 15

vlocka2506
autor
28. aug 2020

@bobix25 takú cenu má zhruba aj moja súčasná zubárka.patrí medzi drahšie,no časovo nestíha a potrebujem,aby riešila situáciu skôr než o mesiac,dva.u nich je aká čakacia doba? Ďakujem.

bobix25
28. aug 2020

@vlocka2506 dlhá není, len my sa stále objednávame 7:30 lebo hneď utekáme do prace, a niekedy sú aj popoludní. Ťahali mi komplikovaný zub bola somnou mamka, musela som mať doprovod keďže nevedela či sa mi náhodou neotvorí čeľusť, cely ten akt trval do 1 minúty a bez komplikácií.

vlocka2506
autor
28. aug 2020

@bobix25 tak tam asi skúsim zavolať a uvidíme... ďakujem ešte raz za info😉

martina0205
1. sep 2020

@vlocka2506 ja tam chodím majú riadne zmluvy s poisťovňami

vlocka2506
autor
1. sep 2020

@martina0205 ďakujem za info a spokojnosť?hlavne detská ma zaujíma a tiež či musím brať aj kartu,alebo si robia svoje vstupné prehliadky(snímok,ctčko,...)? potreboval by som pre seba kvalitné vyšetrenie,lebo pri mojej zubárke som prišla o zub, momentálne mám vytiahnutý nerv a mám problémy s inými zubami.tak potrebujem fakt precízne vyšetrenie,nech neprídem o ďalšie zuby.