Skladanie paddleboardu

salome123
27. júl 2023

Ahojte, uvazujeme, ze si kupime paddleboard. chceli by sme si ho zobrat na dovolenku, kde sa budeme presuvat z miesta na miesto a teda budeme potrebovat paddleboard poskladat a potom znovu nafuknut. Je komplikovane ho sfuknut a poskladat do povodneho obalu? Nerada by som tejto cinnosti venovala viac ako 10 minut 😀

momusik
27. júl 2023

@salome123 10 minut je to dokopy

elenka.k
27. júl 2023

@salome123 neviem, nám sa aj nafukovačka nepodarila poskladať do pôvodného stavu ... nie ešte také čudo, radšej porieš miesto na uskladnenie / ako napr. bicykle majú stojany vzadu na autách /

lucik194
27. júl 2023

10-15 minut podla toho aku mate pumpu, odporucam obojsmwrnu (fuka ked ide hore aj dole)

salome123
autor
27. júl 2023

@elenka.k ach ☹ mam takeho muza, ze aj stan pre 3os dokaze poskladat do povodnej krabice 😀 len to vsetko dlho trva, preto sa pytam.... ☹

majlo1234
27. júl 2023

Nikd som ho uz nenapchala do povodneho obalu😄 ale to nevadi, len ho hodim do kufra stoceny

sona96
27. júl 2023

@majlo1234 ja mám z decathlonu a sfukne sa sám za chvíľočku a obale s ním nosím aj dve padla, plavaciu vestu pre syna a pumpu

solida1
27. júl 2023

@salome123 ahoj. Je to desaťminútovka. Odopnúť plutvy, odistiť ventil, vyfúknuť, zrolovať a vložiť do obalu. Ako píše @sona96, v taške je miesto na komplet čo potrebuješ - pádlo, pumpu, vestu. U nás zabalenie zvláda aj 13 ročný syn.

majlo1234
27. júl 2023

@sona96 ja mam bud male obaly alebo neviem😄 mame autron titan a hydroforce aqua journey(akoze jeden maly a jeden velky) a ani jeden nie som schopna zabalit spat. Ale je pravda, ze mam k tomu velmi laxny pristup

elenka.k
27. júl 2023

@salome123 waw 👏

misinka0611
5. aug 2023

Za mňa poskladať ho a dať do ruksaku ktorý je k nemu nieje žiadny problém. Mne do ruksaku pekne vojde aj s plutvami, pumpou, pádlom, leashom, sadou na a opravu a neoprénovou sedačkou.

Za mňa to komplikované nieje. Mne to ale trošku trvá dhšie, lebo ja si dosť dávam záležať na tom aby to tam bolo pekne poskladané, aby sa spoje čo najmenej namáhali a prislusenostvo dávam zvlášť do obalov, keďže nemám ruksak kde to je oddelené.