Prvý bicykel pre 4-ročné dievča

20. nov 2023

Ahojte, odporučte konkrétny bicykel na učenie pre 4-ročné dievčatko. Musí byť ľahký a hlavne aby sa dobre nastupovalo a možno lepšie keby sa brzdilo pedálmi, lebo neviem ako rýchlo pochopí brzdenie páčkami (predná a zadná brzda), tak nech nemáme veľa "havárii" 🙂
Ďakujem za tipy

pribinak
20. nov 2023

Early Rider. Ľahké a kvalitne bicykle

ruzasipova
20. nov 2023

woom

cucica
20. nov 2023

My sme kupili obycajny z Decatlonu, brzda uz packova, nekupili sme ani pomocne koliesk, nech sa uci a nasadla, chvilu sa odrazala ako na odrazadle a zrazu dala nohy na pedale a isla. Na naucenie sa uplne stacil a behala s nim potom hore dole. Teraz jej je maly, musime uz nejaky vacsi kupit.

autor
20. nov 2023

@ruzasipova @pribinak pozerala som obe značky, (woom máme prilbu a nedám na ňu dopustiť, ozaj skvelá) len neviem ako s nastupovaním. Myslela som skôr také bez tej tyče hornej. Len žiaden som taký nenašla, a aby bol aj ľahký.

ivusa31
20. nov 2023

Woom je drahy bicykel, ale musim povedat, ze je hodny svojej ceny. Ucenie bola rychlovka a okrem toho ho potom mozes dost dobre predat. Kludne pozri aj z druhej ruky.

martyzpp
20. nov 2023

Woom z bazaru a potom na bazare aj dobre predas. Odporucam. Syn 4-rocny sa naucil bicyklovat za hodinu.

enoula
20. nov 2023

Pozri BikeUp, plati sa mesacne za prenajom, potom bud ostane alebo vymenis za väčší

autor
20. nov 2023

Ďakujem vám všetkým, aj mňa najviac oslovil ten woom, práve preto, že je ozaj ľahký a prilba je ozaj top. Kukla som ešte pár videí na Youtube a vyzerá, že aj to nastupovanie bude fajn, nie je tá tyč až tak vysoko ako na foto sa zdá. Farby sú pekné, väčšinou neutrálne, tak potom zdedí mladší brat 🙂

tana85
20. nov 2023

obaja moji sa naucili na Woom 2 bez koliesok. zalezi ako je dcerka vysoka, to je lepsie skonzultovat lebo synovi v 4.5 roku bol 2 maly, kupovali sme 3

aleshka_supermama
20. nov 2023

Dcére sme kúpili kenzel bike, chcela som iný bicykel ako majú všetky jej kamošky. A ja sama mam kenzel, dcéra je veľmi spokojná.
Majú bycikle aj pre menšie deti.

autor
20. nov 2023

@aleshka_supermama tak túto značku veru nepoznám. Ďakujem za tip

eestimlha
20. nov 2023

aj ceske znacky Amulet a Author maju odlahcene biky s hlinikovym ramom. 10-rocny syn ma uz 3 lahky hlinikovy bike Amulet.

aleshka_supermama
20. nov 2023

Sú to slovenské bycikle 😉

autor
21. nov 2023

@eestimlha ďakujem kuknem 👍😉

autor
21. nov 2023
ninah1486
21. nov 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja odporucam bicykel vyskusat v predajni, to mas najlepsie

nyphadora
21. nov 2023

Kupovali sme woom 2 a teda ma prekvapilo ze sadla a šla a ešte ju to aj bavi, celkom dlhe trasy už vie prejsť, ma ho cca mesiac.