Magnetická stavebnica - skúsenosti

26. sep 2023

Ahojte,máte skúsenosti s magnetickou stavebnicou pre deti? Zahrajú sa s tým ako dlho? Odkiaľ ste kupovali?
Pozerám na nete a je veľa druhov, pridám par fotiek ktoré sú najlepšie a dlho vydržia? Resp. máte skúsenosti objednať z týchto stránok?

autor
26. sep 2023
zuzana9393
26. sep 2023

My máme a najlepšia hráčka aj pre 7 ročneho aj pre rocneho

autor
26. sep 2023

@zuzana9393 A aký typ máte?

cihlicka1990
26. sep 2023

Mame connetix, dcéra dostala na 3tie narodeniny a teraz po roku jej kupujem rozšírenie na gulickovu dráhu. Hra sa s tým s prestávkami ale furt ju to baví. Zatiaľ jediná hračka ktorá ju na tak dlho zaujala.

autor
26. sep 2023

@cihlicka1990 Z týchto čo som dala fotky ktorá je najlepšia? Tá na tretej foto je najlacnejšia, stačilo by to?

kris_tin257
26. sep 2023

Syn dostal na tretie narodeniny, teraz má 4 roky a stále jeho obľúbená hračka 😊

simonaniky
26. sep 2023

Mame tuto, syn sa s tým vyhraje aj hodinu. To je čo povedať 😅

bluka2
26. sep 2023

Je to ok, moji sa s tým zahrali, ale za tu desať krát predraženú cenu nikdy. V čine to predávajú za 3€….

olivierko229
26. sep 2023

Ahoj, my mame, vyhraju sa s tym deti, mame lacnu cinsku napodobeninu, a kedze sa to nasim velmi pacilo, kupila som original Magformerov. Je tam rozdiel v kvalite plastu aj sile magnetov. A hlavne Magformerov si kupujeme na dieliky, kupili sme kolieska, rozne typy, sak ved auticka sa musia stavat a kadejake utvary od vymyslu sveta. Odporucam. Akurat je to na zaciatok polozka, na poriadne zahratie treba dost vela dielikov. Nezmestia sa nam do vedra a stale je malo 😄