Kto hráva Sims 4?

carolinaherr
10. okt 2024

Poprosím vás kto z vás hraje sims 4 ? Potrebujem poradiť 🤣

really8
10. okt 2024

@carolinaherr no skus😂

carolinaherr
autor
10. okt 2024

@really8 rozhnevala som si tam manžela máme tam spolu decko 🤣 a už sa nedá udobriť 😀 omylom som dala na iného chlapa že sexy pohľad hahaha 🤣 a už sú nepriatelia,,, dá sa to napravit?

andrea2323
11. okt 2024

@carolinaherr netreba hádzať sexy pohlady po iných 😂 podľa mňa skús najprv, normálne že rozhovor viackrát, alebo nejakú hru až potom objatie, lebo najprv nebude chcieť 😂😂😂 to máš ako v normálnom živote

really8
11. okt 2024

@carolinaherr on by mal vychladnut trochu. Daj mu cas. Postupne by sa mohla nemavist znizovat

amelia89
11. okt 2024

baby ja to uz nehram roky ale toto ma tak pobavilo. ja som to milovala 😂

jaskolka
11. okt 2024

Sims som zbožňovala, kedysi som to hrávala často 😆👌. Ale mala som len tie úplne prvé,keď to začalo byť populárne
Tetaz už nie je čas, ale normálne som dostala chuť zahrať si to znova

jaskolka
11. okt 2024

@amelia89 bola to super hra, človek sa pri tom aj nasmial

oblecenie99
11. okt 2024

Mňa to bavilo iba do zariaďovania domu :D

andrea2323
11. okt 2024

@oblecenie99 mňa práveže ten život, raz som mala už niekoľko generačnú rodinu a cintorín som mala na záhrade 😂

carolinaherr
autor
11. okt 2024

Takže ľudia už sme rozvedený ale stále somnov žije v dome a nedá sa snim ani rozprávať 😀 no mňa asi jebne aj sa pobili

really8
11. okt 2024

@carolinaherr tak sa odstahuj alebo vystahuj jeho. Alebo ho zabi. Klasika😂

andrea2323
11. okt 2024

@carolinaherr odpadnem hhahaha 😂😂😂😂 toto je konečne dobrá diskusia

hederamonstera
11. okt 2024

😀😀😀 milujem sims😀 tak si najdi lepsieho😀 alebo ho utop

amelia89
11. okt 2024

@carolinaherr 😂😂😂to je svina !!!! ze aj sa pobili hahahahahahahahhha milujem 🙌🏻🙌🏻🙌🏻

minimie
11. okt 2024

Zamuruj ho bez dverí ☝️. Sa to vyrieši samo. Či? Normálne som teraz zúfalá že na toto nemám čas, som hrala od jednotky po trojku, k štvorke som sa už nedostala. Není kedy 🫤

hederamonstera
11. okt 2024

@minimie napodobne, tak rada by som si to zahrala ale nie je vobec cas, resp tak malo casu, ze ani obycajny dom by som nestihla postavit

hiro
11. okt 2024

Tak som si to vygooglil a to teda su tam taketo rozsirenia?
"Vampires: Zavádza pre Simov možnosť stať sa upírmi a rozvíjať nadprirodzené schopnosti.
Realm of Magic: Umožňuje Simom stať sa čarodejníkmi, učiť sa kúzla, variť elixíry a žiť vo svete plnom mágie.
Werewolves: Umožňuje Simíkom premeniť sa na vlkolakov, skúmať tradíciu vlkolakov, pripojiť sa k svorkám a zažiť divoké aspekty ich povahy.
Life & Death: Pridáva možnosti hry súvisiace so smrťou Simíkov a posmrtným životom a venuje sa kariére Grim Reaper."
To tam fakt behaju vlkodlaci a smrtky? :D

really8
11. okt 2024

@hiro vlkodlakov nemam, smrtky behaju od jednotky ked niekto zomrie, ano carovat sa tam da a su tam aj upiry. Ale aj mozes si kupit rozsirenie aj so zvieratami, morskymi pannami, eco byvanim atd atd.
Tak isto sa mozes rozhodnut ci chces ako zena curat po stojacky, ci mozu muzi kojit, o svojej orientaci a pod. Mozes vsetko a nemusis nic.

oblecenie99
11. okt 2024

Odkedy žijem svojim vlastným životom (bývanie, manžel, dieťa), tak na ten Sims uz teda vôbec nezostane čas a popravde by to bolo aj divné zahrať si tu hru, ak ju máme vlastne doma na tácke 🤔 ale chýba mi v reálnom živote to heslo na prachy.. klapaucious či motherlode, už si nespomínam, ktoré bolo v jednotke a ktoré k dvojke 😅 A jak si to dopisujem, tak zisťujem, že ja som tu hru hrala iba po dvojku.

carolinaherr
autor
11. okt 2024

Vôbec somnov nechce komunikovať našla som si teda iného a on stále tam žije 🤣🤣🤣🤣 už ma sere

carolinaherr
autor
11. okt 2024

Superrrr už sme zas za dobre 🤣 už somnov chce byt hurá ✅

andrea2323
11. okt 2024

@carolinaherr vidíš, rodina zachránená 😂😂

jesenzima
11. okt 2024

@carolinaherr utop ho v bazéne 😃 a nájdi druhého muža ..