Kolobežka pre 9-ročného

mizu89
7. aug 2023

Ahojte baby.poradte mi kde by som zohnala približne takúto kolobežku pre chlapca(9r).
Syn by chcel aby bola rovná rukoväť a rovná doska.farba nejako nehrá rolu.Len aby bola tak do 100€.Keď som videla nejaké a za cenu viac ako 200€ tak sa mi až hlava zatočila.Nechcem dráhu lebo tie deti tie kolobežky hádžu ....A môj bude taký istý.Rak škoda investovať do drahej.
Kukla som všade na internete.Či Sportisimo, Intersport, EXIsport, Decatlone a nič som nenašla.Ak bola kolobežka z rovnou rúčkou tak doska bola zrezaná čo môj syn nechce.
Nie že by bol chlapec vyberavý ale bude to mať darček na meniny a narodeniny.Tak nech si vyberie ako mu kupovať hlúposti.
Foto ilustračné.

kornelies
7. aug 2023

@mizu89 V prvom rade je dolezita vyska, vaha dietata, dokonca i velkost nohy. Na co bude kolobezku pouzivat? Streetova alebo na skakanie? ZA 100E ani nekupuj. Skoda penazi. Kolobezka sa da vyskladat, ale priprav si minimalne 250E. Moze byt krasne farebna s kvalitnymi komponentmi. Jazdil niekedy na takej kolobezke? Idealne, ak si pozicia a vyskusa.

gemerka17
7. aug 2023

@mizu89 predpokladám, že syn sa chce na tom učiť skákať, robiť triky, ísť do skateparku. Teraz tento šport dosť frčí a v jeho veku to bežné už chalani majú. Ideálne s nim zajist do špecializovanej predajne, poriadnej, žiadne exisport či decatlon. A tam nech ti poradia, aby mu to bolo dobre.

mizu89
autor
7. aug 2023

@kornelies doma má kolobežku freestyle.vtedy stala okolo 80€
No to ani nevravte že cez 200€ 😱

mizu89
autor
7. aug 2023

@gemerka17 áno skákať lebo videl iné deti.u nás v dedine postavili pre kolobezkarov ale len to U.a keď bol v skateparku tak len tak kukal po iných že ako skáču...takže takú kolobežku keď tak do 150€ nenájdem asi

gemerka17
7. aug 2023

@mizu89 chod sa normálne poradiť do špecializovaného obchodu. Zober aj jeho, aby si ju vyskúšal. Nech mu to nie je velke/malé. Potom povedz svoj budget a uvidis čo ti povedia. Z netu to neobjednaj.

kornelies
7. aug 2023

@mizu89 Urcite viacej ako 200E. Syn ma doma 3ks, dve si skladal uplne sam. Cenovo hroza. Cca 500E/ks 😱, ale on je fanatik. Ma 13 rokov.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz