Koho dieťa má doma virtuálnu realitu?

belusa
26. dec 2023

Ahojte, je tu niekto koho dieťa má virtuálnu realitu doma?

minenkak
26. dec 2023

@belusa ja s mužom, decko to nechce absolútne dať na hlavu

belusa
autor
26. dec 2023

@minenkak a aké to je?náš malý to chce síce má už 12 rokov ale bojím sa aby sa z toho neblázni.On je úplne hotový z toho, že to nedostal na Vianoce.

minenkak
26. dec 2023

@belusa ja v tom strávim hodiny, dieťaťu určite pod dohľadom a hry stoja okolo 20€,nema sa z čoho zblázniť,ak sa v tom nezabudne

94misicka94
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belusa
autor
26. dec 2023

@94misicka94 No hádam tak nedopadneme veď je to dosť drahé

94misicka94
26. dec 2023

@belusa ja som vravela že nie, ale dcéra s mužom naliehali a teraz vedia že som mala pravdu, že je to zbytočnosť

minenkak
26. dec 2023

@belusa najprv, ak má niekto známi pozicajte si a uvidíte

ukulela
26. dec 2023

@belusa mojim som kupila minule vianoce. Mladsi to este nemoze. Starsi 9r ma povolene 2 hod v sobotu, no ked neposlucha, nema aj mesiac.. ma pid dozorom, muz mu tam dal urcite veci. Za mna pod kontrolou je to ok. Akurat sa mi nepaci pristup syna, ze je uplne sklamany, ze to nema... to by som riesila.

belusa
autor
27. dec 2023

@ukulela tak nie je úplne ale teda vidím, že po tom túži

belusa
autor
27. dec 2023

Ďakujem veľmi pekne všetkým

samimami777
27. dec 2023

Máme originál VR k PS4 a teda za mňa "sranda" tak raz za uhorský rok u nás to padá akurát prachom... Po hodinke/dvoch z toho bolí hlava ako koňa , normálne viacerým čo to u nás hrali bolo ťažko až na zvracanie po pomerne krátkom čase z toho takže treba brať v podtaz že môže syn skončiť na to tiež citlivý a nebude mu to robiť dobre... My tiež keď to s chlapom raz za rok vytiahneme tak do dvoch hodín máme z toho hlavobol.

94misicka94
27. dec 2023

@samimami777 presne tie isté máme aj my aj muž s dcérou v pohode a mne sa točila hlava a bolo mi zle 😄