Je lepší detský bicykel Inedor Sixteen alebo Woom?

anastazia93
25. júl 2023

Čaute, máte niekto tento bicykel? Pozerali sme ho v Prešove v Bigbiku ale zdá sa akoby oni boli jediný predajcovia a nevieme nájsť nejaké recenzie.
Pozerali sme aj woom 14, ale teda tento tiež zaujal, váha cena - celkom fajn. Tak či máte osobnú skúsenosť niekto popr porovnanie týchto dvoch bicyklov?

hipuska
25. júl 2023

@anastazia93 ja akurát viem, že woom ako jeden z mála má nastaviteľné riadidlá. Že ich vieš nakloniť ako dieťa potrebuje. Ak je menšie, nestačí len sedačku. Pekne pritiahnes riadidlá k nemu. Ja by som jednoznačne išla do woom. Sa pozri po čom sa predavaju z druhej ruky a na tom biku proste neprerobis

yanni
25. júl 2023

@anastazia93 ten inedor vyzera ako vlastna znacka bigbiku. Takze k nemu asi nic nenajdes. na stranke ani neuvadza aku ma hmotnost. Ak mas na vyber len tie dva, tak jednoznacne woom. Nastavis ako potrebujes, je lahky, mas nahradne diely ak by nieco. Mame woom ale uz väcsi a je super, dcera na nom chodi na triatlonove sutaze.

anastazia93
autor
25. júl 2023

@yanni a na woome sa da nastaviť aj výška riadidlá?
Pýtali sme sa Inedor by mal mať 6,6 kg.
Vraveli že mali 2,5 ročné dieťa ktoré sa tam naučilo za 20 minút.
Len to že to je evidentné ich tak je to také že neviem nakoľko im dôverovať...

beata_k
25. júl 2023

@anastazia93 Skus pozriet aj znacku beany. Je rovnako lahky ako woom len o trochu lacnejsi.

hipuska
25. júl 2023

@anastazia93 to strašne záleží od dieťaťa. Takže, vôbec by som to tak nebala. Šikovné dieťa sa naučí na hocijakom bicykli

yanni
25. júl 2023

@anastazia93 na Woome sa neda nastavit vyska riadidla len sklon. A inak, o tom nauceni sa. Kazde dieta je motoricky a kognitivne ine. Ked je dieta pripravene, nauci sa bicyklovat na hocijakom bicykli. My mame 5 deti a 4 sa tiez naucili okolo tretich narodenin a to na uplne normalno brutalne tazkom bicykli. Presli prakticky plynule z Puky odrazadla na bike. Chalani ani nejake specialne detske bicykle nemali (vtedy este taketo odlahcene neboli). Dcera keby nepretekala, tak ma pravdepodobne tiez len nejaky puky. Najmladsia ma 4 roky a presla plynulo z 12tsky odrazadla na 12tsku normalny klasika detsky bicykel a nedavno na 16tsku. 20tka uz bude mat Woom po starsej, ten uz caka v pivnici.

viky7
25. júl 2023

aky je tam rozdiel v cene ? ak maly, isla by som do woom, lebo ten velmi lahko potom predas

anastazia93
autor
26. júl 2023

@viky7 momentálne majú cenu 280, pôvodná vraj 390

fineta
26. júl 2023

@anastazia93 my sme kúpili za 80 € z bazoša CTM 16". Sadla a išla. Ešteže zvíťazil zdravý úsudok. 😁

urshullita6541
23. júl 2024

My sme kúpili woom a je senzačný! Tiež som vymýšľala, ale keď som si ho ochytala na kamenej predajni v BA, tak som sa tešila až ho malá uvidí a bude si chcieť zajazdiť - všetko na ňom nám cyklospeciality nastavili a je presne ako na ňu

anastazia93
autor
26. júl 2024

@urshullita6541 áno aj my sme nakoniec kúpili Woom. Neľutujem. Malý zbožňuje bicyklovanie.