Colormag stavebnica

tatehotna
24. dec 2023

Dobry vecer, chcem sa poradit ohladom stavebnice zn.Colormag gulickova draha. Kupovala som to este niekedy v oktobri a kedze to bolo urcene na Vianoce cize dnes tak som to z pochopitelnych dovodov neotvarala a nekontrolovala. Lenze neviem ci to tak ma byt, alebo je to ok, len sa mi zdaju tie magnety akesi slabe. Ked to skladane niekde na podlahe ap. tak to celkom drzi, ale akonahle sa to zdvihne do vzduchu tak hned sa rozpada, pripadne aj pri malej nepozornosti ked sa do jednej kocky tukne tak cela stavebnica spadne. Neviem ci to je ok, ze tie magneticke casti su take citlive a labilne alebo je to nejakym chybnym vyrobenim, magnetu ap. Budem rada za kazdu radu a skusenost s touto stavebnicou. Nebola to lacna zalezitost a teda kvalita nic moc :/

13uzivatelka11
24. dec 2023

My sme tiež dnes rozbalili a som tiež z toho trocha sklamana ze to nedrží až tak dobre 😒

danusa64
24. dec 2023

Kamoska ju kupila dcere a ked som ju u nej videla a skusala nieco zlozit som si len v duchu pomyslela, ze dobre ze som to aj ja nekupila pre moju dcerku. Slabo drzia magnety, sama som mala problem nieco poskladat aby mi to hned nepadalo pod ruky, nie to este male dieta, aby skladalo🙈🙈

brunetkas
24. dec 2023

@tatehotna no baby pridavam sa k Vam do klubu podobne oproti tej klasickej magnetickej je to slabota co sa tyka drzania tych magnetov

tatehotna
autor
24. dec 2023

a pritom pred tym nez som kupovala som nasla vela pozitivnych recenzii :/ no nic budem vediet nabuduce

janka_266
25. dec 2023

@tatehotna my mame klasickú colormag a ta drzi rovnako ako connetix. Tuto gulickovu bude rozbaľovať dnes alebo zajtra, tak som zvedavá, čo aj naša bude taká slabá ako píšete

13uzivatelka11
25. dec 2023

@janka_266 aj my máme klasickú colormag a nepríde mi veľmi pevná 😒

janka_266
25. dec 2023

@13uzivatelka11 mne ani connetix, príde mi, že to je rovnako slabé 😃ale na naše stavby to stačí 😃

tatehotna
autor
25. dec 2023

@janka_266 dajte potom vediet ako ste spokojna

janka_266
26. dec 2023

@tatehotna nám držia v pohode, zatiaľ sa žiadna drahá nerozpadla 😃 jedine, čo nedrží je, keď obyčajne tvoria základy, tak to zvykne padnúť, ťažké to je na ne 😃

suza92
1. jan 2024

Mame colormag aj connetix a tu sú spolu v jednej stavbe... Držia obe rovnako