Zvieratká Schleich verzus Zooted

bara_borka
26. nov 2023

Ahojte, plánujem synovi zakúpiť niektoré figúrky zvieratiek. Má niekto z vás skúsenosť s figúrkami Zooted? Prídu mi podobné ako Schleich, len teda cena je trocha inde. Dakujem

rybka1987
26. nov 2023

@bara_borka pripnem sa, podobnu temu som presne dnes chcela zalozit 😀 mne tiez schleich pride predrazeny, aj ked.zvieratka su krasne, rucne malovane, ale myslim ze.malemu dietatu je to jedno..

biem22
26. nov 2023

@bara_borka kupujem zooted, sú ako kópia schleich , len majú trošku iné odtiene farby 🙂 , ale teda ozaj sú krásne a cena perfektná

anavixy
26. nov 2023

@biem22 ahoj, prosim ta, nepridala by si nejake fotky ked budes mat cas? 🙂
@bara_borka len taky tip, ak nahodou, ze Schleichy kupuj na megaknihy.sk alebo este najlacnejsie-knihy.sk, ked si vyhladas cez google konkretne zvieratko (zadavam napr “schleich panda megaknihy”), tak budu este lacnejsie.. 🙃

biem22
26. nov 2023

@anavixy prvé čo som vytiahla som odoftila , na druhej fotke ježko ešte to mi prišlo nedávno viac ks na Vianoce, tak tie mam schované . Inak medveďa schleich som mala doma a ozaj len odtieň bol iný , manžel nechtiac kúpil schleich lebo zabudol, že už medveďa máme🤣. Najviac sa zooted oplatí na mall a megaknihach . Dokonca u nás v meste ich predávajú v cinskom obchode..

anavixy
26. nov 2023

@biem22 skvelé, ďakujem pekne 🙂 ja som tiež teraz objednávala viac ks na vianoce ale schleichov 🙊 tak nabudúce určite pridám aj tieto do zbierky 👍🏻

rybka1987
27. nov 2023

kde prosim kupujete tie zooted?

moonlight1210
27. nov 2023

Neviem ako Zooted, v case ked sme my kupovali Schleich, tak toto myslim nebolo.
Za Schleich mozem povedat, ze ho mame roky (cca 12-15 rokov), hralo sa s nim uz X deti (nasich, ich kamaratov, z rodiny) a figurky su bez skrabancov, bez odretych, osuchanych farieb, neposkodene. Len na jednom konikovi ulomili kopytko, ked sa s nimi hravali aj vonku a stupili nanho (mame kone, stajne, hodpodarske zvieratka a farmu). Inak vydrzali i pady a hadzanie.
Kludne by sa dali pekne zabalit a darovat ako nove.

Takze za mna presli skuskou kvality.
Mam to vsetko odlozene pre vnucata, ak raz budu.

bara_borka
autor
27. nov 2023

dakujem vsetkym za odpovede