Značku akej penovej skladacej podložky odporúčate?

alexandramb
14. okt 2022

Ahojte, prosím o tip, akú kúpiť penovu podložku. Paci sa mi Petite&mars. Hľadám niečo hlavne také minimalistické, nie žiadne kriklave obrázky. Ďakujem 🙂

uriva
14. okt 2022

My máme túto: https://www.topfit.sk/produkt/hracia-penova-pod... . Ale majú aj "menej farebné". Mne sa páči, že je celá dokola obšitá, deti ju zbožňujú aj kvôli tomu, že je obojstranná - chlapec má dráhu a dievka zase sovičky - takže si môžeme otáčať, kto sa práve na nej hrá. A je veľkáááá. A inak - tie obrázky tu na pc vyzerajú, že ich tam je veľa, ale v skutočnosti je tam viac bielych miest.

natalala
14. okt 2022

@alexandramb my mame taketo puzzle, prislo mi to praktickejsie, predavaju ich na stranke elis design.

alexandramb
autor
14. okt 2022

@uriva ahoj, ďakujem. Ak by sa ti dalo, poslala by si mi prosím aj reálne foto ? Je aj taka hrubšia ci len taka tenká? 🙂

alexandramb
autor
14. okt 2022

@natalala sú krásne ale puzzle som už mala pri synovi a príde mi praktickejšie mat podložku a len ju zložiť, napr keď budem chcieť povysavat a umyť podlahu ako rozoberat každú puzzlu. Mame aj psa, takže od spolu to bola katastrofa, všade chlpy 🤣

moze
14. okt 2022

@alexandramb Rovnaky typ, ako poslala uriva, mam aj ja uz 7 rokov. Je naozaj skvela, vyuzivam ju, aj ked su deti vacsie. Hraju sa na nej, ja si tam zacvicim. Urcite odporucam. Da sa aj osprchovat, je prakticka, skladna. Samozrejme, ze vekom a aj podla toho, ake akcne deti (moje z nej vykusovali), sa opotrebuva. Puzzle sme mali, bola to jedna katastrofa, stale porozoberane, odzobane, rozhadzane.

uriva
14. okt 2022

@alexandramb Ahoj,hrubka je skoro ako prst. Deti na nej spadli,hlavne to mensie,ked stvornozili,ale velmi si neublizili,stlmilo tobpad dobre.

uriva
14. okt 2022

@alexandramb A fotky. Na porovnanie so mtam dala aj pár hračiek, čo možno máte aj doma, že aká je veľká.

uriva
14. okt 2022

@moze Ja som dokonca teraz cez leto videla rodinku na kúpalisku s touto podložkou - a prišlo mi to veľmi praktické, lebo nemusíš vytriasať trávu z deky :D

moze
14. okt 2022

@uriva Anoo, da sa hocico. My ju mame velmi radi. A je to na nej uz aj vidiet. Ale kym sa nerozpadne uplne, bude sluzit. 🙂

jexica
14. okt 2022

ja odporucam pettit and mars ale taku v celku nie skladaciu

alexandramb
autor
14. okt 2022

@jexica prečo nie skladaciu ?

jexica
14. okt 2022

@alexandramb ja som kupila detskaˇ skladaciu a do mesiaca sa zacali tie zahyby trhat a odlepovat

alexandramb
autor
14. okt 2022

@jexica tak treba reklamovať

ls56
15. okt 2022

Puzzle by som už nekupila,mame tie. Keď sa dcera naucila troska plazit tak ich trhala a davala do ust jedna radost. Ako sa naucila stvornozkovat tak to prestalo. Ale z hladiska aj upratovania je najlepsia normalna skladacia,ziadne puzzle. To kym rozoberes,tak sodoma gomora.

natalala
15. okt 2022

@ls56 sranda mne mala nic take nerobila. Mne praveze vyhovuje, ze aj ked to zaspini vyberiem tu konkretnu puzzle a umyjem ju. Ked pod nimi vysavam iba to prelozim napolku, nerozoberam ich cele. Ale tie co mame my su fakt dobry material, je to taka hustejsia pena, nerozchadzaju sa ani nic.

sonava
15. okt 2022

@alexandramb my sme kúpili 2 podložky ikea plufsig s tým, že sú univerzálne a využívame ich vsetci 😀