Zaujímavá "deskovka" pre 5 - 9 ročné deti

evi_b
24. jún 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.

Ahoj maminy 🙂 Chcela by som Vás poprosiť o tip na hru pre 5-9 ročné deti. Chcela by som nejakú doskovú hru, ktorá by ich dokázala zaujať a zabaviť. Mám pocit, že po tých všetkých hľadaniach na roznych stránkach hračkárstiev a predajcov som nič nenašla. Nikde som nenašla nejaký popis tej hry, o čo tam ide a ako to vlastne vyzerá. Máte doma nejakú zujímavú? Niečo čo baví Vaše deti? Prosím poraďte. Už fakt ma nič nenapadá. Teraz keď majú kiahne je to des a mať ich nonstop pri tv ale Pc sa mi nezdá ako dobrý nápad. Ďakujeem za pomoc už vopred 🙂

monika2_9
26. jún 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

Skús SLOVNÝ EXPRES. Je to značka Alexander 🙂 Tak ešte neopozerané snáď... Nájdeš to na stránkach pexika - my odtiaľ objednávame nejak pravidelne :D

mipam
26. jún 2015

odporucam www.ihrysko.sk, ak ste priamo z Ba tak chodte osobne, super poradia, ak nie tak skuste cez telefon, specializuju sa len spolocenske stolove hry, a podla mna maju najlepsi vyber, moj 5-rocny syn oblubuje Dobble, ma jedoduche pravidla a da sa hrat na viac sposobov

nitnit
26. jún 2015

moji maju 5 a 7 a neter 9 a velmi ich bavi Monopoly blaznive bankovky alebo kartova hra na postreh Dobble (ta je inak velmi bavi aj mna :-P )

evi_b
autor
26. jún 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.

Díky moc maminy...ja som dneska behala po nete a natrafila na co, k čemu táto ? Nepoznáte to náhodou?

simonavanova
8. júl 2015

tiez odporucam ihrysko.sk ...brutalne informacie maju o hrach.....ja idem kupovat Velbloudi preteky pre 5. a 8.rocne deti a zvazujem tu Double aj

nitnit
29. júl 2015

@simonavanova dobble odporucam, velmi dobre a zabavne aj pre deti aj pre dospelych a na tie velbloudi preteky idem pozriet, tiez zhanam teraz nieco malej na narodeniny