Zadná cyklosedačka

grossmann
31. júl 2014

chcela by som vediet skusenosti so zadnymi cyklosedackami pre deti...na trhu existuju lacnejsie, drahsie s polohovatelnym chrbatikom....sme len vikendovi cyklisti Zilina a okolie, max na pol dna na vylet.....Je jedno ktoru kupim, ci investovat do drahsej? V com je rozdiel? Zalezi na znacke? Polohovatelny chrbat je zbytocny? pripadne dalsie postrehy.....pripadne link na uz existujucu diskusiu (nemam cas hrabat sa tu v tom)....vopred dakujem za ochotu 🙂

silviaaa21
31. júl 2014

My sme kupovali Polisport polohovatelnú, v samotnom obchode , kde sme kupovali bicykle, nám odporučili, že ju máme skúsiť pozrieť na bazaroch, lebo väčšinou sú v dobrom stave a samozrejme lacnejšie. Našli sme za 50€ a je naozaj ako nová. Určite ju odporúčam, tie lacnejšie majú také tenké labilné plasty a dieťa sa tam moc kníše.

lubina
31. júl 2014

@grossmann my sme kupovali v Holandsku (krajine bicyklov a bicyklistov 🙂 ), tam si potrpia, aby deti mali bezpecne sedacky. Mali sme znacku Bobike, super spokojnost, mozem odporucat.....

marti123456
1. aug 2014

ja mám sedačku ešte od brata, neter má už 20 rokov, tak teda je cca 15 ročná, obyčajná, bez polohovania, bez výstelky, a to jazdíme každý deň malé trasy / obchod, návštevy/ a tak 2x do týždňa dlhšie výlety a je úplne v pohode, na oko už vidno že je staršia ale je funkčná, preto sa netráp akú vyberieš, to je len biznis pre obchdníkov