Využívali ste montessori hojdačku s lavičkou?

6. nov 2023

Ahojte. Sú tu mamičky čo majú doma montessori hojadacku s lavičkou? Pokukujem po nej pre ročného syna, ale chcem vedieť reálne skúsenosti či sa vaše deti s tým vyhrali alebo na to sadal prach? Ide zima a on akurát začína chodiť šplhať sa všade tak rozmýšľam niečo aby sa doma nenudil po večeroch, tak že či sa to vlastne oplatí

zuzuky
6. nov 2023

Dcéry sa s tým vyhrali, predávala som až teraz keď majú 7 a 4.

tana85
6. nov 2023

vyhrali sa velmi, za mna vyborna vec

hortenziaj
6. nov 2023

Ja ekd som to rozmýšľala kúpiť, bolo mi povedané ze to není až tak využite u nich, že škoda peňazí, keďže to není zrovna najlacnejšie. Nekupovala som, ale mame rebriny, tak tam lezú so mnou občas.

princess59
6. nov 2023

Je to super, kupovali sme dcére na 1. Narodeniny. Hupacku, triangel aj dosku. Hupacka aj triangel sú využívané takmer denne, lebo to má stále rozložené, dosku som za rok a pol vytiahla asi 10x lebo to už treba viac miesta, ale jej čas určite príde. Kupovala som na Bazoši od pána čo to vyrába a zvolila som si aj farebné kombo podľa predstáv 👌

anavixy
6. nov 2023

U nas tiez vyuzite, dostala na 1. narodeniny, kedy este nechodila, takze to nebolo hned, ale o par mesiacov az dodnes vyuzite na max (dcerou aj mackou). 😄

dominikamacakova
6. nov 2023

Nie. .