Výber trampolíny

14ivanka
27. máj 2020

Ahojte, chceme dcérke kúpiť trampolínu na záhradu. Rozmýšľam o priemere 250cm, len sa neviem rozhodnúť či s vonkajšou alebo vnútornou sieťou 🤔 chcem vás poprosiť o rady a skúsenosti. A tiež poradiť ktorá značka je kvalitná a bezpečná.
Ďakujem veľmi pekne za každú radu a odpoveď 🙂😉

janoh9
27. máj 2020

pockaj, pozrel som ti to na necenzurovane.sk
Ochranná sieť – absolútne nevyhnutný prvok pri užívaní trampolíny; trampolínu, ktorá je určená pre rekreačné skákanie, bez možnosti jej zakúpenia alebo neobsahujúce túto sieť už v základnom balení nikdy nekupujte; sieť by mala byť vyrobená z pevnej sieťoviny, ktorá pôjde spoľahlivo pripevniť na trampolínu; taktiež zatváranie ochrannej siete by malo byť spoľahlivé a ideálne viacstupňové.
a pisu, ze Marimex su jedne z naj trampolin ...

fiafia
27. máj 2020

@14ivanka my sme mali s vonkajšou sieťou a teraz z vnútornou a maximálna spokojnosť. Je bezpečnejšia, nehrozí že sa jej zasekne noha, prípadne sa buchne na konštrukciu. Je tam síce chránič ale nie všade je obruč prekrytá stopercentne. Mne sa mala buchla na čelo našťastie sa jej nič nestalo. Tak sme kúpili vnútornú sieť a je pokoj. Pre menšie detičky je to istota, moja ma 3,5 rokam

14ivanka
autor
29. máj 2020

@janoh9 ďakujem 😉

14ivanka
autor
29. máj 2020

@fiafia ďakujem za rady, objednala som s vnútornou sieťou 😊😊😊

zorkahorka
29. máj 2020

@14ivanka odkial si brala?

zorkahorka
31. máj 2020