Vianočný darček pre štvorročné dieťa

majka777
16. okt 2013

Ahoj baby...máme doma 4. ročnú babulku a začínam riešiť, čo jej kúpiť pod stromček. Oblečko neriešim a ona na hračky nie je, max. sa hráva s kočíkom a bábätkom. Nemáte nejaký tip na darček - trebárs aj na rozvíjanie. Vopred ďakujem za tipy 🙂

m_ij_ka
16. okt 2013

kúpila by som jej pexeso s bábikami alebo so zvieratkami,magnetickú tabuľu s magnetkami, penové puzzle, kuchynku s riadikom 🙂

svano
16. okt 2013

Kočiarik pre bábiku, Lego dievčenskú sadu, domček pre bábiku kde si môže postupne doplňať nábytok a pod.

darina1952
16. okt 2013

@majka777 ahoj, u nás je na roztrhanie tabuľka na písanie a kreslenie - taká čo funguje na písanie s perom s kovovým koncom a na kresliacej ploche sú také malé sekcie naplnené kovovými pilinami a ešte je super taký drevený vláčik - na začiatok netreba veľkú súpravu - mali sme len takú obyčajnú z Tesca a potom sa dajú časom dokúpiť aj ďalšie "súčiastky" koľajničky, vagóniky... 🙂

majka777
autor
17. okt 2013

dakujem...tabulku na pisanie ma, kociky asi tri 🙂, babiky ani nehovorim - aj tak sa hra stale s jednou...ale ta magneticka tabula nie je zly napad alebo vlacik

kaja73
17. okt 2013

@majka777 u nas nenormalne leti stolova hra angry birds http://www.angrybirds.sk/shop/angry-birds-spolo... hra sa s tym od 3 rokov-nie podla pravidiel ,ale napodobnuje to-hra bez karticiek-tie sme este neotvorili.
Stavia si svoje stavby podla fantazie a bura ich.
ma uz cca 4 stolove hry v tom zamiesane a plno samostantnych vtacikov a prasiatok-daju sa dokupovat v draciku-denne aj 3 h vydrzi nad tym.
teraz ma 3,10 roka.
A jasne ze ho bavi aj pocitacova a tabletova verzia. 😝
PS-Vianoce bude zas o angry birds-plysaky angry birds ,plus hviezdne vojny stolova verzia.

kikusmikus
25. okt 2013

Moja malá sa vie zahrať zo všetkým hračky jej kupujem jednu bábiku, keď sa rada parádi skús napr toto:
https://www.modrykonik.sk/market/detske-modne-d...
ja som to kúpila k narodeninám a nevie sa od nej odtrhnúť 😀 Aj keď ideme zo vyniesť smeti pýta si kabelku 😕

cviciavsetkyzvieratka
2. nov 2014

TIP na vianočný DARČEK
pre všetky deti, ktoré sa radi hrajú, šantia a vystrájajú.
Zacvičme si spolu so zvieratkami 🙂