Veľká zebra Ryan od Ks Kids. Máte ju niekto?

veronka
7. okt 2010

Je to nová hračka, má ju niekto? Aké máte skúsenosti? Ste spokojná? Ak by niekto nevedel o akú hračku ide, tak tu si ju môže pozrieť: http://shop.dieta.sk/didakticke-rozvojove-hrack...

abbey1
5. nov 2010

my sme ju teraz kúpili maličkej pod stromček.Mne pripadá super.Je príjemná na dotyk,môže dieťa na nej sedieť,má kopu prídavných hračiek na sebe.A za tú cenu je ozaj úžasná.Si zoberte,koľko stojí malá hrkálka a podobne.Ja môžem len doporučiť.Ale uvidíme,ako bude neskôr reagovať maličká.

lelagula
27. nov 2011

abbey1 mozem sa spytat ako reagovala malinka na tu zebru Ryan co ste jej kupili aj ja zvazujem...este ju vyuzivate hra sa s nou?dakujem

bubla30
11. dec 2013

@lelagula ja by som sa tiez rada spytala, ci je to dobra hracka a kolko ma tvoja mala rokov?

lelagula
11. dec 2013

@bubla30 nakoniec sme ju nekupili takze neviem co je to zac, to je stary prispevok takze moj maly ma teraz uz 3 roky 🙂

luseta2000
11. dec 2013

ahojte , my sme ju mali ale predala som ju tu na MK, mala ju dostala ked mala 1,5 roka le vobe ju nezaujala ☹ inak je naozaj prijmna a ma vela zabavnych veci a sustavych časti..teraz ma dcerka 2 roky ale urcite by ju to ani teraz nebavilo. par krat si na to sadla ale inka nic. Kazde dieta je ine ale moja je prilis aktivna...pokial mate kludne dieta ktore sa vydtrzi hrat s niecim dlhsie tak je to fajn
🙂

bubla30
11. dec 2013

@luseta2000 no, praveze nemam🙂maleho vsetko bavi tak 2 minuty, takze toto asi nebude to prave pre neho🙂)dakujem za nazoR!

bubla30
11. dec 2013

@lelagula sorry, ani som si nevsimla datum:D

luseta2000
11. dec 2013

@bubla30 tak potom nie

barunka
11. dec 2013

ja síce nemám zebru, ale mám od nich koníka... malému sme ho kúpili keď mal cca pol roka, teraz bude mať rok. Pohrá sa s ním, samozrejme pri ňom nepresedí pol dňa, ale na chvíľku ho zabaví. Tiež je aktívny, živý, vkuse pobehuje... 😀
@bubla30

bubla30
11. dec 2013

@barunka mne sa velmi pacila, ze ma kopec veci pokope, je krasna farebna atd. len je pravda, ze mnohe tie hracky ma separatne,teraz ma 15 mesiacov, tak mozno by ho to az tak nebavilo-...

barunka
11. dec 2013

@bubla30 vieš čo, môj si na neho sem tam vysadne, najčastejšie sa na neho vyvalí, šuchoce jej ušami, obžiera hryzadlá, plieska mu po hlave aby erdžal, alebo ho ťahá za sebou kade tade... ale nejak extra z neho nadšený nie je... ale to v podstate zo žiadnej hračky...

bubla30
11. dec 2013

@barunka hej, mojho bavia hracky tak na par minut, najviac ho pritahuje mixer ponorny, struhadla a vsetko, co by nemal chytat🙂)

barunka
11. dec 2013

@bubla30 no však tak to býva 😀 😀 môj má najradšej sporák, chladničku a mrazničku a potom sa hrabe v šuflíkoch, skriniach, notebook, mobily, telka... a keď sa zvýši čas, hrá sa s hračkami... 😀 😀

bubla30
11. dec 2013

😀 😀 😀