Učiaca veža na prvé narodeniny

29. okt 2022

Ahojte,rozmyslame drobcovi na 1. narodeniny kupit uciacu vezu. Vyuzili ste ju tak skoro? Ak ano,aku mate s ktorou ste spokojny? Dakujem za tipy

lamonita
29. okt 2022

Naša dostala na prvé narodky. No a furt sa trepe hore😃 treba ešte byť nablízku lebo môže si ublížiť ale bola to dobrá kúpa. Mam z originalnevecicky.sk

mamamasama
29. okt 2022

U nás dennodenne využitie od 10 mesiacov. Teraz je to ešte lepšie, lebo menší si ju presúva sám kam chce. Kúpili sme cez marketplace na fb od jednej pani z Rajca. Vyrábajú aj piklera a iné montessori pomôcky. Perfektne prevedená práca. Naozaj kvalitné a cena bezkonkurenčná. Nemám na ňu kontakt, lebo je to už pár rokov, ale skús pohľadať.

nerya
29. okt 2022

Ja som zbuchala doma, tie ceny sú neskutočne v UK, nakoniec sme vrchný diel odobrali a už viac ako rok používame len schodíky, malý si v pohode zvykol, len potom teda sa dostane už všade 🤷

ivangeline
30. okt 2022

Ja nepoznam rodicov,kt odpovedaju negstivne,skor ze to moze byt nebezpecne (zlomena ruka uz pei starsom dietati,kt sa blaznilo) a fakt ak to dieta rozmysla..dostane sa vsade..xD Vacsinou su vsetci za. Deti to vyuzivaju naplno a je to napomocne. My na to vsak nemame miesto.