Trojkolka Smart Trike Zoo verzus Smart Trike Recliner 4 v 1

xarra246
26. apr 2014

Ahojte,

rozhodujem sa medzi týmito dvoma trojkolkami. Ide mi hlavne o tú opierku nôh. Dcérka totiž kočík neznáša, ale miluje rôzne autíčka, tak chcem kúpiť trojkolku ako alternatívu kočíka. Na ST Recliner sa mi páči pohodlné sedenie pre dieťatko a najmä riešenie opierky nôh (viď. obr.), lenže výrobca v popise píše, že tá opierka je od 6. mes. dieťatka a od 10.-tich sa používajú stupačky a naša bude mať už 16. mes., tak neviem. Patrí k menším a útlejším deťom, má niečo cez 9 kg a cca 75 cm, mnohé deti sú také už v 8. mesiaci.
Prosím ak máte skúsenosť s jednou alebo druhou trojkolkou podeľte sa o skúsenosti. Naozaj mi v prvom rade ide o pohodlie dcérky, aby jej nožičky blbo nevyseli 🙂

Ďakujem 🙂

barnica
26. apr 2014

My máme smartrike 4v1 a je to super malinký využil na vykladanie nožičiek opierky aj tú ohrádku keďže bol dosť čiperka a nakláňal sa do strán a aspoň mi nevypadol. Ovládanie je super pohodlné a do košíka vzadu si dávam kabelku alebo nákup je tam dosť priestoru. Skvelý je aj držiak na fľašu. Jediné čo mi vadi je že šnúrka z tej hornej kapsičky ide dosť hlúpo cez stred takže treba dávať bacha aby si ju nezacvikla keď zipsuješ. Inak je ale pohodlná,polohovateľná a pevná. Ja som s ňou maximálne spokojná a malý sa rád na nej vozí