Trojkolka pre deti

barien
26. feb 2022

Ahojte hľadáme detskú trojkolku pre dcérku. Chcela by som sa informovať s akými trojkolkami ste spokojné ? Myslím značku trojkolky ...mám na myslí tie s rúčkou čo viem ovládať aj ja. Poprípade čo si mám pri kúpe všímať 🤗 za každe info ďakujem

oli2782
26. feb 2022

Poradiť neviem ale preboha… čítala som, že “Trojka pre deti” ..Asi idem spať 😳😂

janulik2008
26. feb 2022

Podľa mna zbytočnosť 🙂 ale čo pozerám tak hlavne aby mala kolesá penové tuším a nie plastové aby nehrkali 🙂

svetlonos
26. feb 2022

@barien Ahoj, tak my sme boli prave vcera tie trijkolky pozriet. Mame dvojrocneho syna a usedel tam asi minutu, mal zapnuty aj pás a skoro mi z nej vyskocil. Vobec tam neusedi, v kocari priblem nema. Tak by som titiez poradila najsor vyskusat, ci malinka bude chciet v nej sediet 🙂

barien
autor
26. feb 2022

@svetlonos skúšali sme preto sa informujem....v kočíku nechce byť a fascinujú ju bicykle kolobežky .... Skúšali sme trojkolku Max spokojnosť a preto sa pýtam tu

hennyinnsbruck
26. feb 2022

My sme mali taku obyc s plastovymi kolesami co hrkalo ako dive😂😂😂kebyze vtedy viem ze moja tu 3 kolku bude milovat kupim s gumenymi (nafunovacimi?)kolesami a so strieskou😃

nykkushka
26. feb 2022

My mame túto
https://www.mall.sk/trojkolky/kinderkraft-trojk...
Zatiaľ sme ju využívali len plne zloženú, ale verím, že teraz keď je maly väčší sa v nej bude rovnako rád voziť 😉 my sme spokojní

lenuska9999
26. feb 2022

@barien my máme kinderkraft Aston Grey a maximálna spokojnosť. Malý je tam oveľa radšej ako v kočíku, má pocit, že šoféruje. Jediná nevýhoda je, že ho tam nedám ľahnúť. Ale takto do mesta je to super, hlavne je veľmi ľahká. Kolesa ma síce plastové, ale nehrkaju. A to už ju mame vyše 2 rokov.. máš tam aj bezpečnostné pásy, čiže môžeš pripnúť, aby ti dieťa nevyskakovalo. Ale popravde sa mi to dialo skôr v kočíku, v trojkolke je stále spokojný.

mogaa
27. feb 2022

@barien skôr počítaj že v lete ho v tom len niekam odvezieš a bude behať pešo....ak už má 1,5-2roky tak lepšia volba je odrážadlo

barien
autor
27. feb 2022

Tak vybrala som ....máte skúsenosť ?