Ťažná tyč na bicykel

lenny307
14. aug 2020

Ahojte, pouzivali ste taznu tyc na pripojenie bicykla dietata k vasmu bicyklu? Ktora znacka? Boli ste spokojne? Da sa to pripojit na ktorykolvek bike? Ako dlho trva montaz? Vdaka

asg
14. aug 2020

@lenny307 ahoj, my máme trail gator a spokojnosť.dcera sa vôbec nebála,hoci ešte používa pomocné kolesá.ale mám pocit,že zlenivela a nechce sa je pedalovat.montaz cca 20 minút. v prípade potreby sa dá bicykel kedykoľvek odpojiť, resp.pripojit.

lucik194
14. aug 2020

@lenny307 tiez sme mali gator, super vec, akuratne nam povedali ze detsky bike by nemal mat pomocne kolieska,

super citis kedy dieta taha a kedy nie, dieta nam nezlenivelo, presla par km, ked bola unavena, som si ju zapla, zapnutie na bike 3 min alebo som ju zapla do kopca...

montaz na sedlovku 15 minut, tyc mas stale pripevnenu na tvojom biku, nedavas ju dole
za mna super vec....

lenny307
autor
15. aug 2020

@asg
@lucik194
dakujem vam velmi pekne za skusenosti 🙂

duratlicka
26. aug 2021

@lenny307 Používali sme asi dva roky na cestu do škôlky. Už sme to dali dole, malá ma skoro 7 rokov, stále ide trošku ako napitá, ale bolo to bezpečnejšie po hlavnej ceste. Teraz trénuje už sama po chodníku a ide jej to super. Dokonca s nami prešla z Trenčína do Trenčianskej Teplej a moc nezaostávala. Montáž je dosť náročná, ale keď sa to mužovi podarilo, tak už to fakt držalo celý čas bez naprávania.