Súbor hier - stolové hry

salome123
16. aug 2016

Ahojte,

chcem detom cez kupit subor 150 alebo 300 hier (ide o spolocenske stolove hry), avsak na nete je viac firiem, ktore ich vyrabaju.... mate s niektorou sadou konkretne skusenosti? myslim hlavne kvalitu materialu (aby napr. domino nebolo z kartonu ale z plastu alebo dreva, aby herne plany boli hrubsie a neroztrhali sa lahko...) dakujem

stastnablcha
16. aug 2016

ahoj, ja by som subor hier uz nekupovala.. je ot zbytocne 150 hiera sa aj tak nebudu hrat.. radsej par a fakt dobrych. aspon nase deti to postracali a hrali sa s tym minimalne

iukas
16. aug 2016

kupili sme 150 hier a je to somarina, je tam myslim 8 hernych planov, figurky ako na clovece, figurky na sach (figurky vyuzitelne na viacerych hernych planoch) a mikado. teda cca 9 zakladnych hier, ktore su modifikovane na pocet 150 len malou zmenou v pravidlach. vyuzivame az 3 hry: mikado, damu, clovece.
pokial si rozhodnuta a ide ti len o kvalitu, myslim si, ze cenovy rozdiel je len v znacke, nie v kvalite kartonu. Velmi by som to nieriesila, len by som vylucila tie, ktore sa ti zdaju nezvycajne lacne.