Stôl so stoličkami pre rok a pol ročnú dcéru. Je to vhodný vianočný darček?

karolinka055
23. nov 2011

Ahojte🙂)) ja by som sa chcela spittat mam rok a pol rocnu malu a chcem jej kupit po stromcek stol so stolickami ci je to vhodny darcek 🙂???

zuzitka7
23. nov 2011

jasne ze je..... kamoskina dcerka ma 1.5 roka a tiez jej to kupila a ked sa ide papat tak mala chce byt len tam a aj si tam cmara s pastelkami a velmi sa jej to pacilo.....

gabininka
24. nov 2011

@karolinka055 aj my sme malej kupili stol a stolicku, uz sa neviem dockat kedy jej to dame... urcite je to dobry darcer. My chodime do MC a tam sedi pekne na stolicke a hra sa alebo si kresli.

ichbinich
25. nov 2011

Ano!
My sme kupili malemu stolik a stolicku z Ikea, dostal to "bezdovodne", teda nemal ani narodeniny, ani meniny 😉 To mal tiez skoro 1,5 roka.
Je to "jeho" stolik, uz si ho vyzdobil po svojom farbickami 😀 Ma na nom zvycajne natiahnuty papier z rolky z Ikey. Ale ked nechce kreslit, dame papier prec a hra sa tam s autickami a pod. Niekedy tam chce aj jest.
Pre nas to bola jedna z najlepsich investicii.

ewa83
29. nov 2011

ahojte a aky stolcek ste kupili?

renatka100
1. dec 2011

my sme kúpili už teraz a malá stoličku miluje 🙂 🙂 🙂 . Vie už pekne sedieť na stoličke a keď schádza, teší sa že spraví aspoň jeden krok. Našla som ho na
http://www.perinbaba.sk/klups-detska-stolicka-a...
tam je najlacnejšia, možno použiť aj ku stolu. A darček je to super!!!

ivett1
6. dec 2011

ahoj, detský stôl so stoličkou je super darček pod stromček 😉 dcérka dostala takýto darček k druhým narodeninám (jednoduchý plastový set mamut z ikey v červenej farbe...stôl je štvorcový, nie okrúhly a k nemu sme dokúpili stoličku pre kamarátky- zelenú...) a neskôr sme kúpili pre nášho synčeka tmavozelenú stoličku (ale to bolo tuším tesne po vianociach, mal vtedy 16 mesiacov...)...využívajú ich stále a dokonca ich dokážu rozobrať a použiť pri svojich hrách 😀...(tie stoličky 😉...)...synček dostal asi pred rokom od starých rodičov malý drevený stolík do svojej izbičky a keď chce, tak si sadne pekne za stolík a modeluje, skladá alebo si "číta" ...a dcérka zasa maľuje a lepí...inak, je to výborná príprava do škôlky...tam majú všetko v takých "menších číslach" 😀

poleva
1. máj 2012

ta tácka je vykrojená? nevychádza ti malá z nej?? dá sa prisunúť ku brušku? ak môžeš napíš IP,dakujem