Stavebnica pre 9 - 10 ročné dievča

linasi
23. okt 2016

Ahoj idem si po radu myslite,ze stavebnica nižšie na obrázku je vhodná aj pre 9-10rocne dievčatá?Zvažujem darček pre sesternicinu dcérku no neviem,ci už nieje na to veľká...

sense
23. okt 2016

ja to zvazujem kupit pre dceru ale ma 3,5roka, myslim ze 9-10 rocne deti uz zaujima ine ale to je len moj nazor

linasi
autor
23. okt 2016

@sense veď jasné my sme to kúpili 6rocnej vlastne skoro 7 a tej sa to páči a tá sesternicina má rada také kreatívne stavebnice tak zato sa pýtam neviem s čím sa hrajú také veľké baby zvlášť keď má všetko😊

mirkakab
23. okt 2016

@linasi pre 10 ročnu už nie.

pillipilli
23. okt 2016

Prosim vas kde sa da kupit? Dakujem

sense
23. okt 2016

@linasi ked je na kreativne veci, skusila by som nejake stylu vyroba mydiel, alebo malovanie na keramiku, alebo nejake koralky uz pre vacsie deti co sa robia zlozitejsie naramky ci nahrdelniky

linasi
autor
23. okt 2016

@sense minulý rok sme jej kúpili tie náramky a keramické magnety čo si sám vyrabas no neviem,ale aj som tak myslela,ze bude na to veľká no je to ťažké ona je jedináčik takže spoločenské hry eee barbin a monsteriek má plno vôbec neviem co aj kabelky na vyfarbenie má už aj tri

mirkakab
23. okt 2016

@linasi lego friends ju nebaví?

linasi
autor
23. okt 2016

@pillipilli nedá sa mi skopírovať odkaz je to darcekyvychytavkychudnutie.sk ja som to videla na fcb len sú dosť drahý aj v akcii,my sme z ali objenali

linasi
autor
23. okt 2016

@mirkakab neviem má aj tie asi jej poviem keď k nám dojdu nech napíše jeziskovi aj unas😂

pillipilli
23. okt 2016

@linasi a uz vam prislo z ali? Ja rozmyslam ci to na colnici nezastavia?

linasi
autor
23. okt 2016

Nie čakáme o týždeň má dcérka narodky keď nedôjde dovtedy tak jeziskovi donese,ale nemajú prečo stopnúť lega objevam pravidelne a chodia a toto neni licenčná hračka práveže tu nebola doteraz