Stavebnica Lori, Žako a Abrick

marka13
21. nov 2016

Zdravim maminy a tatovia! Planujem svojej 2,5 rocnej dcerke kupit nejaku stavebnicu, a chcela by som poziadat, tych co ich maju, o skusenosti s uvedenymi stavebnicami. Lori a Zako su ceske, Abrick myslim francuzska. Zhanam stavebnicu , ktora ma vacsie kocky aby pasovali do malych ruk, a aby obsahovala hlavne zakladne kocky na stavanie domcekov, veziciek, murikov....nepotrebujem tam mat zvieratka a panaciky... Zial nasla som na ne len velmi malo recenzii, a aj to len na pomerne starych forach, cize nic aktualne. Naviac drviva vacsina ludi tieto kocky porovnavala vyslovene s Legom, a tak samozrejme vysli z toho zle....:/

Co sa tyka Lega, to uz mam celkom prekukane ( ponuka, cena, kvalita) a je mi jasne ze s tymito" jednoduchsimi" a lacnejsimi stavebnicami sa porovnavat neda....V kazdom pripade, nechcem sa bavit o Legu , ale o Lori, Zako a Abrick, pripadne porovnat tieto tri medzi sebou.

Tak ak mate doma tieto stavebnice, prosim, dajte mi vediet vas nazor / nazor vasich deti - hlavnych pouzivatelov 🙂 Ci sa im s tym dobre hra, ci kocky drzia, ci sa lahko spajaju- rozpajaju a pod. Zaujma ma vsetko 🙂

Velmi pekne dakujem !