Spoločenská hra pre 4-ročné deti

adaluc338
7. aug 2024

Spolocenska hra pre 4 rocnee deti na narodky
Ahojte planujem kupit niaku hru rozmyslala som nad hrou monopoly junior, alebo labyrint paw patrol. Pripadne dajte typ na niaku inu hru. Alebo co ine bys te kupili pre 4 rocne dievca na narodky.

cyberk
7. aug 2024

Npr. Activity junior, to si vypytala kamoska nedavno pre svoju 4r dcerku 🙂 (ps: pise sa nejaku)

gionella
7. aug 2024

@adaluc338 skoč zajačik, pani pavúkova, speed cups, cink

zooeynka
7. aug 2024

Plny kurin

maminkadeticiek
7. aug 2024

Plny kurnik,Duch,Doble,obrazkove Clovece nehnevaj sa.So vsetkymi sa skvele zabavi 4 rocne aj 10 rocne a a nakoniec aj dospelak s nimi sa nenudi.Pri Duchovi je vzdy vela srandy,perfektna postrehova hra.

janka830
7. aug 2024

@adaluc338 u nás vedie kocúr Max , doble , človeče nehnevaj sa ( klasické ) , hen party, nájdi zmenu ,

majlo1234
7. aug 2024

My sme teraz kupili kluster, a je to dost navykove😀

lesna_vila
7. aug 2024

Najklasickejšia klasika v deskoherných kruhoch je Ovocný sad a Príšerky zo skrine. Ja mam v tomto veku obzvlásť rada kooperatívky, takže najviac hráme Tajna vyprava carodeju alebo Kulišáka. Nedávno vyšla Moj prvý nedobytný hrad, ale už moje deti vekovo minula, tak tú vyskúšanú nemám.
Kluster akože áno ale s vedomím, že ide o nebezpečnú vec a nesmie v dosahu detí mimo hru. Moje deti ani nevedia kde je schovaná 😉

lesna_vila
7. aug 2024

z kartových Diamoniak, Dobble. Možno už aj Spacie kráľovné bez odhadzovania súčtov.

christie11
7. aug 2024

Kulisak,dragomino