Spievankovo 3

stankalexova
11. nov 2012

Ahojte, objednala som si 2 ks spievankovo 3 + magnetka, ktora mi neprisla ☹ tak by som chcela vediet ci vam prisla . dakujem

jodi
11. nov 2012

@stankalexova ahoj, moja sestra objednavala toho viac, okolo za 40 eur a prisla aj magnetka aj zubna kefka

stankalexova
autor
11. nov 2012

magnetku si si mohla zadat v objednavke ako darcek a zubna kefka bola nad nejaku sumu ☹

zmrzlinkams
11. nov 2012

kočky viete mi prosim poradiť kde ste objednavali to spievankovo 3 a kolko vyšlo jedno DVD?? dakujem 🙂

1ingrida1
11. nov 2012

@zmrzlinkams http://www.spievankovo.sk/dvd-spievankovo/47-sp... aj ja sa na to chystam, maleho zatial detske pesnicky nikdy nebrali, ale mozno sa mu to bude pacit 🙂 dufam

stankalexova
autor
12. nov 2012

Taaaaaak a magnetku nam poslu, zabudli mam ju pribalit, zmrzlinkams stranku ti uz poslala 1ingrida1 tam sa vsetko dozvies. 1ingrida1 urcite ho to bude zaujimat. Aj moj maly vobec nepozeral rozpravky a to ma uz 3 roky, no pustim spievankovo a cele 2 hodky je ticho a pozera 😀 😀 😀

stankalexova
autor
12. nov 2012

inak zabudla som vam napisat ze spievankovo 3 som si aj stiahla 😠

zmrzlinkams
12. nov 2012

mala od malička pozera spievankovo, len ležala a vždy ju vedelo zaujať a teraz ma take oblubene pesničky od tial, tancovať ešte tak nevie lebo nevie chodiť tak len si tak pomrnkava a naskakuje ako vie 😀 my mame doma 1,2 a tiež napalenu no skusim zohnať aj 3 a ak nie tak si skusim objednať - dakujem za stranku 🙂

adrianna20
12. nov 2012

chcela by som sa spytat za ako dlho vam dosli tie dvd-cka ? dakujem

stankalexova
autor
12. nov 2012

adrianna20 objednala som v pondelok a prisli v piatok 😀 na stranke alebo v maila ti napisu co robia z objednavkou

suzan05
30. nov 2012

@stankalexova môžem sa opýtať z akej stránky ste ho stiahla?