Spievajúci psík Ňufko - nová verzia

viktoria12
30. nov 2012

ahojte ma niekto tuto novu verziu nufka kde ma srdiecko cervene ? mam taku otazku pred tym sme pri prvej dcere mali toho prveho kde hral nostek a nebolo tam srdiecko a spiaval iba slovensky , dnes som v tescu kupila mojej druhej dcerke toho noveho nufka kde je to cervene srdiečko ,a je slovensko anglicky chcem sa opytat na tom prvom hrali pesnicky az do konca a tu na tomto len do polovice . je to tak vyrobene alebo som kupila pokazeneho ., dakujem za odpovede, chcem to dat ako vianocny darček dcerke . len teraz mam obavu ci nieje pokazeny ,.dakujem za odpovede,

januliatko111
30. nov 2012

to myslis toho hovoriaceho psika od Fisher Price, hej? Baby tu uz včera a dnes pisali ze treba vzadu nejaku poistku vytiahnut (nejaky kusok papiera) a bude hrat cele pesnicky 🙂 je tam vraj poistka aby sa nevybili baterky ešte v obchodoch ked ich ludia skusaju 🙂 ja som dnes tiez jedneho kupila ale ešte som sa na tu poistku nepozerala, odlozila som ho do skrine, ved to bude az pod strom 🙂 🙂 🙂 🙂

sofinka13
30. nov 2012

treba ho zozadu otvoriť a vytiahnuť taký akoby papierik - plastovú poistku a je tam tiež gombíček na prepínanie

majulino
30. nov 2012

@viktoria12 ahoj aj my ho mame kupili sme ho predvcerom ako myslis ze do polovice? ani nas nehraje piesne az do konca ako ich poznam ja papierik je vybraty a aj na nozicke stlacime tu notu

viktoria12
autor
1. dec 2012

kuknem tiez ten papierik az neskor lebo sme ho kupili tiez na vianoce, len som nechcela vyzerat ako blba keby som sla reklamovat dakujem kočky , už som sa zlakla ze som nekupila dobre . ani neviete ako som sa zlakla ,. dufam ze sa mala poteši.

marion
1. dec 2012

@viktoria12 ako pisu maminky vzdau je papierik ktory povytiahnutim aktivuje celu hudbu. Je to robene kvoli tomu, ze ked v obchode stlacaju ludia aby to nevyhravalo cele hodiny 😀 😀 😀 😀 Pekne vianoce 🙂