Skákací hrad

gossipy_girl
16. jan 2012

ahojte,mate niekto skusenost s tymto skakacim hradom???co nanho hovorite? alebo aku inu trampolinku pre drobca ked je taky akcny????dakujem
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11267556&tab=2

kaja73
16. jan 2012

@gossipy_girl my sme kupili podobny,ale zial vydrzal cca 2 mesiace-zacal pustat a nedal sa dobre dofukat. 😖
inak malemu sa pacil a prvy mesiac v nom salel,potom už menej a ked zacal fucat,tak sme ho na dobro odložili.
Mozno je lepsia trampolina,do bytu taka mala aj s drziakom na udrzanie rovnovahy.
My mame velku na dvore a tej fici starsi syn už 5 rokov a zacina už aj mladsi. 🙂

gossipy_girl
autor
16. jan 2012

dakujem pekne za radu.tak sa jej teda vyhnem ked s nou mas taku skusenost.trampolinku na dva mesiace mi netreba 😀 asi pouvazujem o niecom inom.

metlonka
16. jan 2012

@gossipy_girl taky skakaci hrad mala moja sestra pre decka...mali ho asi jednu sezonu...deti to bavilo asi tyzden...potom sa v tom hrali, len ked prisli navstevy 😉 Aj moje deti stale skacu zovsadial a zcohokolvek 😀
zo stola...z gauca...zo stolika..Pre dcerku mame taketo hopsadlo:
http://www.obchod-detom.sk/obchod/odrazadla-ska...
toho konika uprostred, dokaze na nom precvalat po celom byte 😀 je to super 🙂
viem ze to nie je to iste...ako trampolina, ale aspon nieco na vyblaznenie 😉

gossipy_girl
autor
16. jan 2012

nad tym hopsadlom, som uz davnejsie uvazovala.no je to pre starsie deti ..aspon mne to tak prislo ze asi moj maly co ma rok a pol by sa az tak nevybvlaznil..neviem.tebe od kolkych rokov takto na tom hopsa???

blumka
16. jan 2012

@gossipy_girl my sme nemali sice tento konkretny hrad ale iny nafukovaci a teda deti na nom boli kazdy den..vzdy ked zacali skakat po gauci, po posteli, zo stoliciek tak som ich presmerovala na hrad a tam sa vyblbli... niekedy ked uz nevedeli co so sebou som ich dala do hradu lahnut a nakazala kopat co najsilnesjie do stien toho hradu..im sa to pacilo aj sa unavili, trosku vybili energiu a ja som mala chvilu klud. Ja som moj vydrazila na aukciach za smiesny peniaz ale cca po 3 mesiacoch sa mi potrhali na spodku svy, takze sa z relativne rovneho dna stala gula a to sa valal cely hrad, takze som ho sfukla uplne...ale striehnem na dalsiu aukciu alebo kupim v obchode...
trampolina je dobra vec ale podla mna von na zahradu a neda sa snou robit to co sa da v hrade. aj ked pravda je ze moje baby to bavilo viac ked boli spolu ako ked mali skakat same 😉

aninka30
18. jan 2012

ahojte ak viete poradit spolahlivu a bezpecnu (so sietkou) trampolinu vhodnu aj do bytu budem vam vdacna, uz tyzdne sa snazim nieco najst ale nepodarilo sa mi najst co by zodpovedalo mojim poziadavkam na 100% bud su velmi velke alebo ked su male tak k tomu nedavaju sietku...

mariankal
22. feb 2012

Ahojte kočky my sme si kúpili túto trampolínu a zatiaľ sme spokojný http://www.fajneceny.sk/trampoliny123/trampolina24 dokonca aj deti naších susedov chodia k nám skakať a majú 3,2m trampolínu a vraj že sa na našej lepšie odráža. A máme sieť aj rebrík.

lucinocka
22. feb 2012

@mariankal to by sme museli najprv kupit pozemok na zahrdau na taku velku trampolinu :D ale je super :D ja sama by som na nej skakala cely den :D