S manželom chceme chodiť behať, ako zapojiť 4-ročné dieťa ?

nakatka
15. jan 2020

Poraďte mi prosím ak máte skúsenosti. Mám 4 ročné dieťa a s manželom by sme chceli chodiť behať 3-4 krát do týždňa cca 7 kilometrov.
Dcéru chceme brať so sebou, lenže ona neprejde 7 km a bicyklovať zatiaľ nevie.
Možnosť stráženia niekým nemáme.
Chodiť chceme spolu nakoľko sama nepôjdem po tme na hrádzi....
Otázka je AKO???? 🙂

lula313
15. jan 2020

Tak ju naučte na trojkolku, kolobezku, dvojradove korčule, alebo nech je s nou muž doma a ty chod do posilky na pas, či si nájdite bežeckú drahú, dceru tam niekde posaďte do stredu a budete behať okolo nej, alebo si zaplaťte opatrovatelku. Žiaľ, deti prinášajú do života iste obmedzenia..

nakatka
autor
15. jan 2020

@lula313 však áno.... obmedzenia nie sú problém je ich veľa, ktoré každodenne prekonávame.

prasiatko30
15. jan 2020

No tak jeden den jeden a druhy den druhy - medzitym ten co nebezi ide pomalsim tempom a menej km s dietatom

hettinka
15. jan 2020

@nakatka v 4 rokoch obe moje deti slušne kolobezkovali. Takze skús toto, sú aj take väčšie kolobežky s nafukovacími kolesami. Alebo odrazadlo. Inak už len skrátiť trať, dat dieťa k babke/susede/kamoske, behať sama kým je vidno v inom čase....

eliska13
15. jan 2020

@nakatka najvyšší čas ju naučiť na bicykel😀v každom prípade ju to 4x do týždňa nebude baviť.Bud vydržte do jari, kým bude svetlo, alebo sa rozdeľte ty s niekým a muž inokedy.Alebo zlata
stredna cesta posilovňa pás a dieťa vezmite so sebou

saluda
15. jan 2020

@nakatka v okolí nemáš niekoho iného, kto by s tebou chodil behať? Teraz je určite veľa ľudí nabudenych, novoročné predsavzatia, vianočné kila a tak........ja som zistila, že behať chodia ľudia, do ktorých by som to nepovedala, takže sa len popytaj a možno parťáka nájdeš a manžel bude zatiaľ s dcérkou. Potom sa vystriedate a on nech si tiež nájde parťáka, alebo však chlap to zvládne aj sám . Alebo skúste pre dcérku nejaké vozitko, čas si postupne predlžujte a o chvíľu budete behať vy za ňou 🤓. Už len aby ju to bavilo, však....... Alebo ešte je možnosť, že ty budeš behať a manžel s dcérkou na bicykloch spolu, potom sa vymeníte. Možností je veľa, určite na niečo pridete

lenuliatko84
15. jan 2020

7 km je pre dieta velmu vela prejst aj na kolobezke alebo na bicykli. Usite hladat kompromis indebud sa striedat,alebo zaplatit strazenie

carduelis
15. jan 2020

Mozete skusit pohladat nejaky stadion pristupny pre verejnost, vacsinou za skolami su, tam sa moze dcera hrat a vy budete behat dookola a budete ju vidiet.

lubi40
15. jan 2020

@nakatka 7km asi neprejde, ale dobre odrazadlo by mohlo pomoct. A 4 rocne dieta sa uz da naucit bicyklovat