S čím sa hrajú vaši 6-roční chlapci?

patys123
22. okt 2022

Ahojte maminy, dajte typ na hračky pre 6 ročných chalanov. Ďakujem ❤️

patys123
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
euka210
22. okt 2022

@patys123 u nas lego,lego,lego. Nic ine ani na narodky nechce, stale len o legu hovori.

andrea_prestastna
22. okt 2022

@patys123 vytvarna vychova denne aj 4hodky teda lepi striha vyraba z papiera, kuknem si pinterest a hned ideme nato, teraz helovinske vyraba, inak maluje kamene vyraba kostymi , vyraba babkove divadlo, ibak je lego 2ha vec , magneticka stavebnica, chodime okolo jazera tam ma sietku kyblik piskoty a chyta ryby, rad robi maffinky v kuchyni, ...vyraba z kartonu lampy do ktorych dam svetielo na baterky a vecer si robi hru s tienmi

sapetka
22. okt 2022

@patys123 lego lego lego tak ako pisala
@euka210. Je velmi kreativny v tom. Potom auticka, kresli vymaluvava a tak podla nalady a fantazie

patys123
autor
22. okt 2022

Lego ide aj u nás ale len občas. Od mala sa hráva s drevenými koľajnicami, tých už máme habadej. Inak sa veľmi rád hrá so svojou mladšou sestrou na kadečo, oni majú vlastný svet, stačí im úplná blbosť a zahrajú sa krásne ❤️. Ja som si vedomá aj toho, že tým deckam až toľko hračiek netreba. Veľa chodíme von aj do prírody, ale Vianoce sa blížia a každý sa má začína vypytovať, čo deťom. A ja naozaj neviem 😆 ešte som rozmýšľala nad nejakými pokusmi, videla som niečo v hrackarstve. Možno knihu? Detsku encyklopédiu a pod.

beatrixx1525
22. okt 2022

U nás v škôlke ide vo veľkom guličková dráha, skús pozrieť ;)

essenceee
28. dec 2022

jazdia na kolobežke, bicykli, hraju futbal, kreslia si, hraju sa s autami, skladaju lego