Rukávniky Chereks - za a proti

miquiska
31. aug 2015

Ahojte maminky,
prosím, poraďte mi ohľadom rukávnikov Chereks. Chystáme sa opäť na dovolenku, malý má tri roky a tri mesiace, zatiaľ má skúsenosti len s plávacou vestou,
ale tú veľmi nechcel. Vody sa nebojí, to skôr sa bojím ja o neho.
Naozaj sú tie rukávniky také skvelé? Ako je to s ich "údržbou"? Nemajú tendenciu prasknúť alebo sa nejak inak poškodiť?
Budem vďačná za akúkoľvek odpoveď.
Ďakujem.

pribinak
31. aug 2015

Mali sme ich, plávali sme s nimi este ako ročne babo na kurze plávania, toto leto sme ich uz nepoužili, ale za nás - maximálna spokojnosť.
Bol s nimi aj v mori minuly rok na Kréte a to boli dost veľké vlny, super ho držali

lalus
31. aug 2015

Sú ozaj dobré a kvalitné. Nám poslúžili dohromady takmer 4 roky, zvládli oboch synov. 😉

miquiska
autor
31. aug 2015

@pribinak @lalus a neuvažujete o predaji? Ak ste ich ešte nepredali? 🙂

lalus
31. aug 2015

@miquiska ja som ich cca pred dvoma týždňami darovala 😅

horana
31. aug 2015

Su skvele v tom ze su stabilne, dieta sa v nich neprevrati, su bezpecne a drzia nad hladinou.
Su aj kvalitne a vydrzia, nepopraskaju. Ziadnu udrzbu netreba. Primerane kvalite su aj drahe.
(Mali sme obe verzie, pre mensie aj vacsie deticky a obe sme po uplynuti casu pouzivania uspesne predali, boli ako nove, takze polovica ich ceny sa nam este vratila)

pribinak
31. aug 2015

@miquiska posunuli sme ich ďalej v rodine ;) kúp v pohode nove, ľahko predáš, alebo dáš super darček v rodine. Ak ich budete používať napr vo vašom prípade 2 leta, budu ako nove