Prvý skateboard

peneloppe
17. dec 2016

Ahojte maminky, potrebujem poradit. 🙂 Chceli by sme nasmu synovi, vek 7 rokov, kupit na Vianoce skateboard. Jeho prvy skateboard. Nechceme investovat vela, kedze nevieme, ci ho to chyti, ci mu to pojde atd. Ved to poznate. Viete mi poradit skateboard ktory nebude stat cely majland ale bude dost dobry pre 7-rocneho chlapca? Mate konkretnu skusenost?
Dakujem.

jumama
17. dec 2016

Teraz su moderne penny boardy - to su take male kratke. Skus si najst napr. na insportline. U nas sa deti v tom veku len na takych vozia 🙂

hettinka
17. dec 2016

jasné pennyboard bude to pravé 🙂
ja som kupovala v Intersporte minulý rok ... ale kup aj prilbu

0silvia0
17. dec 2016

@peneloppe my sme kupovali prvý skateboard normálne v exisporte myslím.. ale jazdiť sa najprv naučil na streetboarde cca vo veku tvojho syna. Môj syn vníma pennyboardy skôr ako babskú záležitosť, teda "jazdítko" pre baby, on po skateboarde presedlal na longboard a teraz ho už ani ten nebaví...

acikra
17. dec 2016
Používateľ acikra je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od acikra.

Moja osobne prvá skúsenosť so skateboardom bola, keď mi ho požičala suseda - starý, došúchaný skateboard, no na ňom som sa naučila skateboardovať najlepšie. Na tom veľkom, normálnom, sa dá veľmi dobre naučiť zatáčať, meniť smery. Skôr by som na začiatok odporučila tento než penny board, ten je menší a na ňom sa to chlapec ťažšie naučí.
Ak tak, tak som prehľadávala na stránke http://www.kuponyzdarma.sk/ , skús sa pozrieť aj ty, či tam nenájdeš aspoň nejakú zľavu, myslím, že takto pred Vianocami to pomôže 🙂 možno tam nájdeš kopu zliav aj pre iné darčeky, ako ja :D

peneloppe
autor
17. dec 2016

@acikra Inak toto hovori aj moj manzel pre zaciatocnika vacsi skateboard, aby sa lahsie naucil. Idem to preluskat, dakujem.