Predná cyklosedačka s pultíkom na spanie

uradnikova
3. aug 2021

mamicky, poradte, aku cyklosedacku prednu si mam kupit, ked pocitam s tym, ze dietatko na bicykli zaspi. videla som take, ze maju vpredu akoby pultik, na ktory by som teda dala vankusik, alebo su lepsie tie s oblukom. vdaka za radu

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barb0renka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uradnikova
autor
3. aug 2021

@elizabet173 nemyslim. ale ked na chvilku zdriemne, nechcem, aby mu hlavicka padala kade tade. bezne male deti zaspia na bicykli, samozrejme ho neplanujem vozit v case jeho pravidelneho spanku!

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uradnikova
autor
3. aug 2021

@elizabet173 mam 4 deti, tak viem o com hovorim

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uradnikova
autor
3. aug 2021

@elizabet173 neprosila som o radu ohladne starostlivosti, ale o radu ohladne sedacky

uradnikova
autor
3. aug 2021

@elizabet173 je to male dietatko, nema ani rok

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uradnikova
autor
3. aug 2021

@beata_k ale niekedy bude mat😉

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uradnikova
autor
3. aug 2021

@beata_k ja som sa pytala na skusenosti s tymi sedackami. vyhladat si ju viem aj ja. 🤔🤔🤔

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uradnikova
autor
3. aug 2021

@beata_k ano. aku. ten typ co si nasla za par sekund alebo je aj tento typ
https://www.veloportal.sk/p/8386/thule-sedacka-...
ale predpokladam, ze nemas skusenost ani s jednou tak dakujem za tvoje nie celkom mile komentare

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uradnikova
autor
3. aug 2021

@beata_k ty si zacala. no na tu tyc, kam inam

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
3. aug 2021

Mňa by len zaujímalo ako to chceš riešiť s tým vankúšikom keď vravíš že to bude len pre prípad že by zaspalo mimo denného spánku. Budeš ho tam mať pripevnený na pevno, alebo ho počas jazdy vsunieš pod hlavu? Príde mi to dosť šialené 🤷😄

danim
3. aug 2021

@uradnikova skúsenosti s takou nemám, ale je pravda, že gro deti ktoré sa vozia v sedačkách na bike ( čiže maju vek na to určený ) tam zaspia 🙂 sa im nečudujem.., ich to uhojda 🙂)) aj naše si zdriemli. Aspoň maju kde hlávku oprieť. Otázne je, ako sa šľape rodičovi keď je dieta vpredu.

uradnikova
autor
3. aug 2021

@evaachesa vsuniem🙂. robim aj vacsie sialenstva😁

danim
3. aug 2021

@evaachesa keďže vie, že dieta s veľkou pravdep zalomi, tak len niečo malé vo forme uteracika a pod by mu podlozila pod hlavu, na chvíľu zastane a vyrieši. Dieta zaspi, spi ako drevo. Po diaľnici s nimi preteky mat nebude. Pýtala sa autorka na skúsenosti, nerozumiem že z otázky kde mama pýta recenzie sa vie stat taká nepríjemná debata. Veď keď sa pôjde len previezť do blízkeho parku a pod..

evaachesa
3. aug 2021

@uradnikova sranda..môj by sa zobudil, aj preto sa čudujem 😀

uradnikova
autor
3. aug 2021

@danim dakujem za podporu. presne tak som to myslela. treba sa venovat aj starsim detom, cize uz sa tesim, ked budem moct s malinkym na bike a trosku po okoli vyrazime. tiez nechapam, preco z nevinnej otazky vznikol takyto konflikt, vobec som to necakala, zbytocne som sa rozculila. ale su tu proste zeny, ktore potrebuju rypat, tak nech sa paci, ja znesem

ritalein
3. aug 2021

@uradnikova ahoj, ja som nedavno tiez lustrovala sedacky na bicykel. Povodne som chcela prednu s ochranym sklom ale po precitani viacerych diskusii a rad z hladiska bezpecnosti dietata, som sa rozhodla pre zadnu polohovatelnu, pravdepodobne tu, co si dala aj link. Btw. osobne si neviem predstavit mat polohovatelnu v predu 🤔 ono podla mna by bolo aj tak najlepsie vyskusat v predajni, lebo co vyhovuje jednemu dietatu, druhemu nemusi 😊

uradnikova
autor
3. aug 2021

@ritalein vzadu polohovatelnu mam, pre skoro 3rocnu dceru. ta sice uz nezaspi na bicykli ale velmi sa mi neosvedcila, lebo aj v najnizsej polohe jej hlavka lietala...

danim
3. aug 2021

@uradnikova ja to chapem, my sme športová rodinka, čiže keď sa nám mala narodiť prvá dcera ( dnes sú dcéry už školácky ), ja som na nete hľadala kočík a môj manžel - turisticky nosič 🤭 využili sme ho naplno. A vtedy sedačky na bike existovali len vzadu- a veru mohli ísť oddychnute, vždy ich to uhojdalo a zaspali- zastal a ja som im dávala okolo krku ten vankúšik čo sa používa aj v aute- tam to hadam ani nepoužili... ale v turist nosiči veru tiež som im ho dávala pod krk 🤣.

danim
3. aug 2021

@evaachesa niektoré deti aj počas obedovania vedia zaspať 🤣

ritalein
3. aug 2021

@danim keby len obedovania, znamej syn zaspal pocas prechadzky zo skolky 😂😂😂

danim
3. aug 2021

@uradnikova skús na nete vyhľadať recenzie na konkretnu vec. Neviem či nájdeš na to čo hľadáš, no možno áno.

uradnikova
autor
3. aug 2021

@ritalein mne raz syn dokonca aj ked slapal na bicykli on😂