Poznáte rozprávky, kde sa tancuje a spieva?

babulatko
23. júl 2012

Poraďte mi nejaké rozprávky (môžu byť kreslené aj filmové), kde sa tancuje a spieva. Mám 19 mesačnú dcéru, ktorej sa to páči a zháňam pre ňu nejaké nové rozprávky. Mám na mysli niečo také ako je Princezná a žaba alebo Muppets. díky mooc.

cairka
23. júl 2012

Veronika , Ať žijí duchové , Bambuľka

babulatko
autor
23. júl 2012

@cairka díky. na starú dobrú klasiku som aj pozabudla 🙂

cairka
23. júl 2012

@babulatko , 🙂 ešte ma napadlo Barney a priatelia - to je seriál - program pre deti

katren
23. júl 2012

@babulatko u nas fici Spievankovo 1,2, dalej Bambulka, aj tam sa spieva a tiez ako pise
@cairka Barney 😉

babulatko
autor
23. júl 2012

@cairka pustila som dcére Ať žijí duchové a moooc sa jej to páčilo 🙂

carodejnica
23. júl 2012

@babulatko Moja dcéra má rada pesničky z rozprávok - Na vlásku, Leví kráľ 1 a 2, Kráska a zviera... no a samozrejme slovenské Spievankovo 😵

babulatko
autor
23. júl 2012

@carodejnica Na vlásku sa aj nám páči, a Levieho kráľa a Krásku a zviera ešte vyskúšame 😉 skúšala som spievankovo ale nebavilo ju to pozerať, ale pesničky z toho počúva 🙂

sonya55
29. okt 2014

@babulatko na jimjam Barney - malá ho zbožňuje. Zohnala som jej aj plyšáčika Barneyho na mojbarney. eu tak je spokojná 🙂

ivanaku
17. feb 2015

Zo slovenskych uz spomenuta Bambulka, Spievankovo, Fiha Tralala a ešte jedno take "spievajuce divadlo" som v poslednej dobe videla, ale nespomeniem si na nazov.

Par hudobnych videii je napr. tu: http://www.veselerozpravky.sk/kategoria/hudobne/

Filmy su asi skor v cestine: Veronika, At ziji duchove alebo novsia rozpravka Tri bratři, pripadne este sa trochu spievalo v rozpravke Lotrando a Zubejda a Šílene smutna princezna

Zo zahranicnych Teletubbies, ktory su v cestine aj slovencine, ale obcas mam dojem, ze to je vytvorene skor na trestanie deti, ked to pocujem. 🙂

ivkoamatka
16. máj 2016

my letíme na fíha tralala a od mira jaroša napr. čisté ruky, dobre rano, vstavame, čarovné slovíčka a mnoho ďalších 🙂

ivica7
16. máj 2016

Fiha Tralala je top 😉

britanova
16. máj 2016

Neberte nám princeznú

simona99687
12. sep 2022

Encanto krásna rozprávka