Poraďte spoločenskú hru

lulka78
24. feb 2014

ahojte,idem sa opytat,poprosit. mame manzelske stretnutie, budeme tam manzelske dvojice. vedeli by ste mi poradit nejake dobre a osvedcene ,najradsej nejake usmevne spolocenske hry pre dvojice manzelov? vopred velmi pekne dakujem.

sissy27
24. feb 2014

@lulka78 soudruhu nezlob se 😀 😀 😀 a potom klasika activity

lulka78
autor
24. feb 2014

sudruhu nezlob se asi nie,to bude nejakych10parov............a ta klasika activity to znamena ČO????

sissy27
24. feb 2014

@lulka78 http://www.ihrysko.sk/hry-na-party/activity-spe...

tak zjednodušene - vytvoríte si tímy, a potom postupujete podľa návodu v hre, vždy si niekto vylosuje kartičku s nejakou úlohou a tú treba splniť, je tam pantomíma, kreslenie, nejaký slovný opis a tak, samozrejme sú tam také "nezmysly" že ak to nie je partička totálnych suchárov, tak sa výborne zabavíte 🙂

lulka78
autor
24. feb 2014

super vdaka,kuknem to

lulka78
autor
24. feb 2014

aaa jasne,to treba objednat 🙂

sissy27
24. feb 2014

@lulka78 je to dostať aj hocikde v hračkárstve, tesco, dráčik, to bol len prvý link čo mi vyskočil, aby si vedela o čom píšem 🙂

liz_lemon
24. feb 2014
lulka78
autor
24. feb 2014

dakujem kočky,len uz asi nestiham objednavat :(

snopkulka
24. feb 2014

POKER 😀 😀 Pred pár rokmi sme si robil poker-večery s priateľmi 😉 alebo MONOPOLY, tiež nás to bavilo, hoci to tiež nie je vyslovene hra pre páry. Kámoška mi stále spomína ACTIVITY a pozerám, že ti to odporúčajú aj tu, tak na tom niečo bude 😵

sissy27
24. feb 2014

@lulka78 nemusíš objednávať ani jednu,dostaneš normálne v kamenných obchodoch, aj v tescu v oddelení hračiek, aj iné hypermarkety, hociktoré hračkárstvo, aj kníhkupectvá, u nás ju dokonca majú v PNS 🙂

chrumka84
24. feb 2014

My sme teraz hrali super hru. Kazdy niekomu inemu na papierik napisal postavu z rozpravky a ten papierik prilepil na celo (my sme to zastrcili za celenku z toaletneho papiera 😀). Takze kazdy videl csetkyh, len nevedel co je on. Zmyslom bolo klast otazky, na ktore sa da odpovedat ano/nie. Po ano sa mozes pytat dalej, po nie ide dalsi. A snazis sa uhadnut co si 🙂. Rozpravkove postavy su zabavne, ale mozete hadat aj osobnosti napr.

jul11
24. feb 2014

@lulka78 hra Svet alebo Slovensko.je to nieco stylu milionar vedomostne ale su tam zabavne otazky vzdy sa velmi nasmejeme.dostat tiez normalne v obchode s hrackami

libela
24. feb 2014

@chrumka84 to hrávame aj my a dá ssa to aj menšími deťmi.

libela
24. feb 2014

jednoznačte Ativity....

nigguska
25. feb 2014

@lulka78 Activity...je to uzasna hra plna zabavy...strasne sa nasmejete a zistite,ci si rozumiete ja bez slov 🙂

99koalka99
25. feb 2014

activity alebo alias (t.j. podobné ako acitivity) 😎

lulka78
autor
25. feb 2014

@chrumka84 super,.vdaka 🙂

lulka78
autor
25. feb 2014

vdaka vsetkym za vas cas 😉