Poraďte kuchynku so zvukmi a efektami

rqduskq
23. sep 2012

prosím Vás, vie mi niekto poradiť kuchynku so zvukmi, svetelnými efektami?

svatava74
23. sep 2012

@rqduskq nas maly ma mini tefal a rura vydava zvuk po otvoreni, akoze horia platne hore po otoceni....maly ju ma rada ma 2 roky...a cenovo cca 32-34 eur v Draciku min vianoce....

rqduskq
autor
23. sep 2012

a ako sa volá presnejšie? lebo ich je strašne veľa mini tefal ...

trogir
23. sep 2012

ahoj, ja som kupovala vlani dcerke pod stromcek , vysla ma cez 50 euro a keby to nebol vianocny darcek, tak im ju tam otrieskam o hlavu. Bola som maximalne sklamana, jednotlive casti poriadne nedoliahali a za tie peniaze to bol kus nevydarenej umelej hmoty. Tiez to ma vela zvukov a svieti. Co Ti mozem odporucit, nechaj si ju v predajni predviest, oni su to vacsinou skladacky, no pri nakupe bud opatrna.

rqduskq
autor
23. sep 2012

@trogir a to bola aká značka?

rqduskq
autor
23. sep 2012
rqduskq
autor
23. sep 2012

@svatava74 a ako sa volala presnejšie, nemáš foto?

svatava74
23. sep 2012

@rqduskq http://www.smobyk.sk/hrajme-sa-na-gazdinku/2054...
pozri si ju tu.....ale my sme ju kupili fakt za 32-34 eur

trogir
23. sep 2012

@rgduskg neviem teraz, obzerala som tu kuchynku zo vsetkych stran, ale znacka ziadna a katalog som davno vyhodila. Kupovali sme v Alltoys, este som tam kupila malej par hraciek, ale vsetko druhotriedne, uz tam nenakupujem.

rqduskq
autor
24. sep 2012

@trogir mne sa to tiež stáva, že malej chcem kúpiť hračku a nakoniec mi aj muž nadáva, že haraburdy kupujem, a pritom to kúpim v "značkovom" hračkárstve, aj dráčik ma veľakrát sklamal, majú v alltoys takúto teraz počkaj http://www.prag-info.cz/_shop/Kuchynka+SMART+se... ????
ja chcem asi tú nejakú tefal alebo od kleinu, len neviem ktorá značka je lepšia ...

rqduskq
autor
24. sep 2012

@svatava74 a prosím ťa, je tam dosť úložného priestoru? ako vyzerá z druhej strany táto?

svatava74
24. sep 2012

Vzadu nema ziadny ulozny priestor...je pouzitelna len spredu, do rury sa da vlozit vela veci a podrurou je tam priestor s dvierkami tiez....maly sa s nou rad hra,ked ho prestane bavit dam ju do jasli....ale pravdupovediac po rokoch prace s miminami, dievcatka sa moc o kuchynky nezaujimaju, cest vynimkam, cize by som moc nerisila...je to hracka na par chvil,po 1-2 r o nu ani nezavadi.....
drzim ti palce pri spravnom vybere.... 🙂

rqduskq
autor
24. sep 2012

@svatava74 no tá moja sa práveže odmalička hrá s riadmi a tak 🙂 tak by som ju chcela potešiť na Vianoce a to bude potom zhon, tak to riešim vopred, potom dajú akože "akcie" , a pritom to bude drahšie ako normálne ....
ďakujem za tip, je pekná 🙂

rossio
24. sep 2012

@rqduskq ano mi ju mame doma, je super ale myslela som že bude mať viac funkcii, hrniec keď daš na sporák ta ti normálne hučí ako pri varení, kanvica tiež, deti ju maju radi, a vedia sa snou dlho vyhrat akurat je tam dosť malo riadu, to som musela dokupit osobitne viac, tiez som este kupila spotrebice. Deti velmi lakaju zvuky. Staršia sa s nou hraje ešte aj teraz.. Dostala ju keď mala 2 a teraz ma 5. Akurat je to teraz pomenej, kedze chodi doškolky. Ale tak bude mať ďalšia 🙂

zuzu1111
15. nov 2012

@rqduskq - ahojky, už si nejakú vybrala? lebo tiež riešim teraz kuchynku na Vianoce a neviem sa rozhodnúť 😉

rqduskq
autor
20. nov 2012

no nakoniec som jej kúpila túto http://www.rumburak.cz/little-tikes-kuchynka-se...

bombulka
20. nov 2012

ja som kupila tuto http://detske-kuchynky.heureka.sk/detska-kuchyn..., ale nie som velmi spokojna. chcela som vyslovene elektronicku, ale akurat tam huci jeden horak po polozeni hrnca, aj to fakt huci ako vlacik, so zvukmi varenia to nema absolutne nic spolocne a kanvica ma v sebe par sekundovy zotrvacnik, takze elektronicky je len ten jeden horak 😒 a neviem, nejako vela kuchyniek som sice nevidela, ale pride mi dost vratka, dvierka sa nedaju poriadne zatvorit, pripadne pri zatvarani polovica zavesenych veci spadne. a este, v chladnicke a rure mi chyba aspon jedna policka, je to len jeden priestor, cize nieco dam dole a inak je cela chladnicka prazdna, kedze to nemam kde ulozit... neviem, asi by som si vybrala inu keby som sa mala este raz rozhodnut.