Poraďte darček pre 6 mesačné dieťa na Vianoce

bambulka1989
3. dec 2012

baby neviete mi pomoct co mam kupit mojmu drobcovi ma pol rocka a ja som uz zufala co mu kupit

bodka13
3. dec 2012

...stačí drobnosť - hrkálka čo bliká a vydáva melódiu,inak všetko čo potrebuje=oblečenie,plienky,kozmetiku ....význam Vianoc si takýto drobček ešte neuvedomuje,očaria ho blikajúce svičky 🙂 ...o rok to už bude iné 😉 🙂

hamca
3. dec 2012

@bambulka1989 my kupujeme len prakticke veci. ved aj tak malu naviac teraz zaujima to, co ma mamka v rukach, nech je to cokolvek 🙂
a chceme pribalit hracky do vody, kedze ziadne zatial mala nema.

jaja018
3. dec 2012

My sme kúpili interaktívne choditko take čo tlaci pred sebou, aj ked vyuzije neskôr. Autosedačku lebo vajíčko je jej už malé a nechce v nom sedet. Detský koberec do izbicky a nejake to oblečenie. Ale to su veci čo by sme kúpili aj kebyze nie sú vianoce. 🙂

bambulka1989
autor
3. dec 2012

@bodka13 no ja viem ze si to este neuvedomje ale hrkaliek uz mamer tolko aj tych blkajucich srand ze to je katastrofa
a choditko uz mame autosedacku takisto

mandarinka34
3. dec 2012

mojeho maleho bavia knizk,y ten psik od fisher price od hovori ked mu stlacis rucku usko brusko nostek fak super hracka.my ideme kupovat oblecenie a nejake kocky a nejake knizky do zbierky. 🙂

bambulka1989
autor
3. dec 2012

@mandarinka34 no toho psika tiez mame no a k knizku som mu teraz kupila prvu a celkom ho to zaujalo no uvidimme teda

bodka13
3. dec 2012

@bambulka1989 ach jaj ☹ čo s tebou,či s drobcom 😕 😀 ...ja to stále hovorím,netreba deťom dopriať v priebehu roka všetko,potom nie je čo kúpiť k sviatku či pod stromček ....nemyslím to zle 🙂 ...tak mu kúpte niečo,čo využijete neskôr ,ako ti radila @jaja018 🙂

PS: ...napadol ma hrajúci nočník 😕 😉

blondiee83
3. dec 2012

Skús sa ho spýtať, čo by chcel... 😀 😀

oriesok
3. dec 2012

@bambulka1989 v tescu majú taký super hrajúci bubón.. ja som ho kúpila 6mesačnej neterke.. a strašne sa jej páči.. ako po ňom bubnuje tak on bliká a vyhráva melódie.. tuším sa aj nejako krúti.. bola z neho fakt nadšená.. a stál len 8,99€

cawes
3. dec 2012

@bambulka1989 pozri moj fotoalbum mam tam take velke cervene interaktivne auto dobra vec

lili007
3. dec 2012

... podla mna je vhodne vsetko farebne a hrajuce melodie...
Lamaze a Fisher Price maju strasne vela takychto veci.
My sme boli spokojni s takou hrajucou pyramidou od Lamaze, ktora sa tocila a hrala melodiu, ked do nej dietatko drglo.
Pyramida je zlozena z farebnych kruzkov, ktore su nastoknute na podstavci.
Dalsia vec, s ktorou sme boli spokojny bol taky maly orchester od Fisher Price, kde boli rozne hudobne nastroje a po ich stlaceni vydavali melodiu... S tymto sa hral fakt fakt dlho.

lea641981
3. dec 2012

@oriesok ja som to malej kupila 😀 😀 😀 😀 😀 da sa aj pokrutit a spieva 😀

bambulka1989
autor
4. dec 2012

@bodka13 no ja som mu vela veci ani nekupovala pretoze jato mam po bratovych detoch a ten hrajci nocnik sice nie je zla vec len stretla som sa ajs takymii ze su tak velke ze deti do nich padaju ked na nich sedia no ale uz cosi musim vymysliet

jasminet
4. dec 2012

my sme malemu "museli" kupit nieco - kvoli malej, ako by to vyzeralo, keby jezisko jej doniesol a jakubovi nie? 😀 😀
tak dostane vkladacku, poharikovu pyramidu, chcela mat rovnake pyzamko s malym, tak obaja dostanu uz na leto rovnake pyzamove supravky a male auticko drevene piskacie. este rozmyslam nad tym valcom co sa za nim deti plazia - aj ked u malej rovnaku sluzbu urobila flasa od mineralky a v nej cukriky 😅 😀 😀 😀

kopec hraciek mame po malej, tak nechcem dalsie podobne kupovat

mandarinka34
4. dec 2012

vcera som este vyhrabala hracky co som podostavala od kamosiek po ich detoch tak som nasla notebook velmi sa mu paci stale ho otvara a stlaca rozne pupčeky blika to hra to celkom fajn vec.

tonka61
12. dec 2012

skus pozriet hojdačku pre deti ak este nemaju. Rozne polohovatelna s nastavitelnym stupnom hojdania. Ja si to neviem vynachvalit. ved si pozri ja som to kupila tuna: www.predieta.sk

lenkabukovinska
13. dec 2012

My kupujeme nejake teplakove supravy,papucky,pancusky,nejake mikinky co vynosi celi rok,a nejake hracky.

katka4567
13. dec 2012

Ten moj syncek mal pol roka prave okolo vianoc, takze to bola taka vianocna atmosfera, a ako to tu uz spominala bodka13 strasne ho zaujali svetla - stacilo zobrat nejake stare ziarovky co sme vesali niekedy na stromcek a ohurene na ne pozeral aj pol hodinu 🙂 , No ale darcek, hmm najlepsie podla mna to co prave treba a fotky aby bolo na co spominat 🙂

kika_flower
23. nov 2022
Používateľ kika_flower je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika_flower.

Možno aj chodítko by bolo fajn, také čo tlačí pred sebou, ani sa nenazdáte a chodí. Sú všelijaké blikajúce, hrajúce, dieťatko to istotne poteší. Všetko, čo podporuje deti k pohybu preferujem.