Poradíte knižku pre 7 ročného chlapca?

angel22
13. nov 2012

Maminky, dajte tip na dobru knizku vhodnu pre 7 - 8 rocneho chalana, ale tak, ze bude citat mamina, nieco zaujimave a srandovne. Dakujem. 🙂

janelinka
13. nov 2012

môjho bavili knižky zo serie Klub záhad. alebo denník odvážneho bojka 🙂

koralinka
13. nov 2012

mne dnes prišlo z modrého slona kniha priamo na meno - meno + meno kamarata + miesto kde sa príbeh odohráva pozri tam maju rôzne knihy aj cd s menami je to velmi pekná knižka dá sa tam dať aj foto aj venovanie super 😉

innaatelier
15. nov 2012

My sme tiež fanúšikmi Klubu záhad. Teraz už číta Harriho Potra.

eeffka
15. nov 2012

Grazlik Gabo... ( vela dielov) vtipne ale to je taky vtip pre 7r dieta takze to treba brat s rezervou 🙂 a 7-8r by si uz mal citat sam!

simca06022011
15. nov 2012

podla mna na citanie klasicke dobsinskeho rozpravky alebo nieco podobne, potterov a inych carodejnikov sa nacita sa... 🙂) ked bude vacsi.. podla mna to nie je velmi pre 7 rocne dieta 🙂 Alebo nejake disneyovky, len tie sa mi zdaju take "babske"

lea641981
3. dec 2012

ja som synovi kupila kratke rozpravky a s prisloviami 🙂 ja som z tej knihy citavala a cita si uz sam neda dopustit na tie dve knihy 🙂 🙂 🙂
su to od Jean de la Fontaine Bajky alebo kniha Lesne prihody od Viktoria Print 🙂 🙂

lucyfuk77
3. dec 2012

Traja pátrači 😉

desszi
3. dec 2012

Grazlik Gabo, Alfonz Vrtinozka

leena24
6. dec 2012

Úžasný deník - Tom Gates
http://dikulka.pise.cz/158355-fragment-uzasny-d...

Hlavním hrdinou je jedenáctiletý Tom Gates, který si představuje svět kolem sebe skrze svůj humorný deník s vtipnými kresbami 😎

moc
13. máj 2014

Podla mna grazlik gabo je to velka sranda 😀 super kniha odporucam velmi

janinah
13. máj 2014

po prečítaní všetkých Grazlikov Gabov,aké sa nám dostali do rúk,teraz čítame povesti o zbojníkoch,tatrách,hradoch,zvieratách....