Pomôžte vybrať trampolínu😁

derdia
28. apr 2020

Ahojte prosim poradte trampolinu, min.3.66 metra teda aj maximalne🤣a hlavne nech je to kvalita ale nie za milion👍taka ze fakt ju postavite a poviete si vau👍Dakujem pekne👍mame objednanu ale neviem,ci vobec pride,lebo momentalne nie je skladom,tak aby som mala este nejaky ten druhy typ.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bucko555
28. apr 2020

My máme túto už druhý rok skáčem aj ja zatiaľ spokojnosť na zimu sme len sieť dali dole a zakryli a hotovo

pininka1
28. apr 2020

@bucko555 aj my máme túto len zelenú a veľká spokojnosť.

martinka13
28. apr 2020

My máme zo svettrampolin a spokojnosť. Rýchle doručenie, kvalitná. Máme ju pár týždňov. Brat ma taku istú už 4 roky. Tiez bez problémov.

derdia
autor
28. apr 2020

@martinka13 ahoj a ktoru mate konkretne?

martinka13
28. apr 2020

Máme 250 s vonkajsou ochrannou sieťou. Chcela som vložiť link, ale teraz tento rozmer nemajú v ponuke. Bola to presne tato: Aga SPORT PRO Trampolína 250 cm Dark Green + ochranná sieť.

derdia
autor
28. apr 2020

@martinka13 a prosim ta ta farba je ako vojenska zelena?

diaalex
28. apr 2020

Mi máme tú väčšiu, 3,6 tuším a sme max spokojní 🙂 už ju mame cez 5 rokov, skladanie v pohode (skladám to sama) a je pevná, plus keby sa niečo stalo vieš dokúpiť veci (kupovali sme novú sieťku a okolo to modré, lebo po čase sa to rozpadne) 🙂

martinka13
28. apr 2020

@derdia tmavozelena

domculik
28. apr 2020

@derdia My sme teraz objednavali, ani neviem ktoru manzel napokon vybral, ale viaceri co maju trampolinu mi odporucili, aby sme si hlavne vybrali taku, co ma pruziny az vonku za ochrannou sietou.

derdia
autor
28. apr 2020

Uz som vybrala🤣trampolina jumpex 366 cm super je, ma ten lem co je na pruzinach na suchy zips...a bola skladom tak verim,ze pride😁