Plnia Little Dutch hračky svoju funkciu?

29. máj 2024

Ahojte. Tie hracie deky a hrazdy Little Dutch sú esteticky krásne ale plnia naozaj svoju funkciu? Má to doma nejaká maminka, ktorej dieťa sa s tým vyhraje? Alebo sa tešia iba rodičia? 😊 ďakujem…

mima1608
29. máj 2024

Mali sme hrazdu a malú absolútne nezaujímala. Viac sa vyhrala s hrazdou za 20 eur z Mall, ktorá jej aj všelijaké zvuky vydávala a všelijako hrkala. Ale tak iné hračky môžu byť fajn 🤷

basulaak
29. máj 2024

My sme dostali ten vlacik, ktory sa musi zlozit z kociek. ako babo ho to bavilo. Ale som vdacna, ze ziadne dalsie drahe haraburdy od nich doma nemame. Jedna mamina v mojom mieste bydliska to pravidelne predava vo vybornom stave po detoch co to sluzilo skor na okrasu.

malaopicka
29. máj 2024

Áno mame kopu aj hrazdu a využívame stále. Ale to nie je o značke, ale o dieťati. Náš to miluje, aj na vajíčku má hračky od nich, aj u babky, všade.

svokrinjazykmonika
29. máj 2024

Mne to prídu iba také okrasné veci na poličku 😅

luckajozko21
29. máj 2024

Mame plysovu cajku (velku aj malu lebo je to mojkac, takze vyuzitie 100%), brniacu vcielku nachystanu pre babo. Betlehem s drevenymi postavickami (vzdy ked to vidi hore v skrini odlozene, tak si to pyta, potom sa s tym 2t hra v kuse, potom schovam a zase dookola), vianocny skladackovy vlacik (kt. som si kupila primarne ja lebo sa mi pacil ako dekoracia, ale rovnako ako betlehem, ak mi ho vidi odlozeny v skrinke, tak si ho pyta, 2-3t sa intenzivne hra a potom zase schovavam).
Ale teda nemame doma az tak vela inych hraciek, vacsinu mame zdedenu. Aj to malo co mame mam rozdele na 2 boxy, ktore raz za mesiac vystriedam. Iba par najoblubenejsich hraciek ma k dispozicii na stalo. Ak by toho mal vela, tak by sa s tym nehral a nepomohlo by ani esteticky pekne little dutch 🙂

domiklik
29. máj 2024

Pekne dizajnove veci. Napr mam 3balenie plienok. Nosím ich v kočíku, lebo sú pekné, dobre to vyzerá 🙂 ale trojbalenie plienok z dm je o polovicu lacnejšie a kvalitnejšie.

len_nig
2. jún 2024

Môj mal hrazdu od LD rád, aj ostatné hračky doteraz používa 😊 a ja som tiež rada že nemám plný dom iba plastov rôznych farieb ale aj niečo esteticky lahodiace oku 😂