Plávacie koleso pre novorodenca

klaudi_025
12. apr 2024

Zdravím mamičky. Prosím vás ma niektora z vás skusenosť s plavacim kolesom Swim Essentials od 0-11kg?
Zaujima ma najma ci je to vhodne pre uplne maličke babatko ktore este nesedí ani nedrži uplne hlavku. Nakolko pišu že je vhodne od narodenia.
Ďakujem

asdfka
12. apr 2024

Na take male babo neviem ci vobec existuje koleso, a toto podla mna ani nie je vhodne, ved sa tam cele skrci.
My sme mali swimtrainer classic ale to je az od 3mesiacov.

anavixy
12. apr 2024

Niee take male babatko AK uz musi ist do vody (kam mimochodom nepatri) tak jedine na rukach.

vyrovnanaosoba
12. apr 2024

Preboha, to nutne potrebujete ísť s tak malým bábätkom do vody a ešte s kolesom?

iwesska
12. apr 2024

S novorodencom plavat? A nechces mu nechat cas sa zoznamit aj so susou skor nez si hlavu bude lamat v kolese?

zorkahorka
12. apr 2024

Na niektore temy tu na mk nemam slov 🙈

pracujucazienka
13. apr 2024

Baby mne skôr napadlo že ktorá je taka odvážna a po šestonedelí ide do bazéna

iwesska
13. apr 2024

@pracujucazienka Mozno este v sestonedeli🤷‍♀️ Da si tampon pre tehotne a ide. Hadam nenecha novorodenca len tak oddychovat, uz sa narodil,treba zarezavat😁

klaudi_025
autor
13. apr 2024

Dámy, dcera ma 15 mesiacov keby ste chceli vediet a ma len 5kg. Preto sa pytam. Nejsom sprosta aby som novorodenca davala do bazena 🙃🙃🙃

Len je teda chudunka a lahka. A neudrzi si uplne hlavku, tak slabo este. Dovody nerieste, nikomu nemusim zodpovedat zdravotny stav mojho dietata. Plavat chodime aj na hydrokinezioterapiu. Je vhode aby išla do bazena 😊

anavixy
13. apr 2024

Tak ale pytas sa na koleso pre novorodenca… to sa nemozes cudovat reakciam (novorodenec je dieta do 28 dni) a vzhladom na to co sa tu da docitat uz vobec nie. Skus teda urcite swim trainer, neodporucili vam nic na terapiach ci nepytala si sa este? Aj tak ju budes musiet strazit v nom, ja som z neho mala este vacsi stres nez ked som ju mala len na rukach, ale tusim existuje aj “neznackova” obdoba s popruhom pomedzi nozky, aby sa nemohla vysuchnut. Alebo sa spytaj tu na nejake plavacie pomocky pre hypotonicke deti, nie pre novorodencov. 🍀

zorkahorka
14. apr 2024

@klaudi_025 mohla si napisat vek a ze ma problemy a vyhla by si sa kritike. Tvoj koment smeroval k novorodencovi

iwesska
14. apr 2024

Sorry,ale pytat sa novorodenca a mysliet tym15mes.dieta s hendikepom a cakat,ze si to vsetci domyslia,je take,ze...🙈 Vsak tam kde chodite rehabilitovat vam najlepsie poradia,co je vhodne.