Piklerovej trojuholník verzus hojdačka

mapp
10. nov 2022

Dobry den, co sa vam viac v domacnosti ujalo? Piklerovej trojuholnik so smykalkou alebo hojdacka (pripadne oboje)? Ake stare boli vase deticky ked to zacali “naplno” vyuzivat a zacalo ich to bavit? Mate nejaku firmu na vyrobu ktoru odporucate? My uvazujeme nad elis design.

pribinak
10. nov 2022

@mapp odporúčam kúpiť z druhej ruky. Sesternica kúpila nove, jej chlapček to bavilo dokopy až 2 dni a viac nie.
Sú to väčšinou dizajnové kúsky za kopec peňazí, tak zváž možnosť nákupu z 2. ruky

mapp
autor
10. nov 2022

@pribinak pozerala som z druhej ruky a vyjdu momentalne o cca 10€ menej ako nove (teraz su v akcii). Inak by som samozrejme brala z druhej ruky

eerikusik
10. nov 2022

@mapp ja som kúpila hojdačky z druhej ruky skoro nepoužívanu, to mala asi 9 mesiacov,potom dostala ako ročná na Vianoce trojuholník aj s doskou....u nás sa to využíva dennodenne, vždy ju baví niečo iné z tej zostavy

gleep1
10. nov 2022

Moja dcera využíva od Roka, teraz ma skoro 2 a pol. V dome ma malý s úzkymi priečkami, vonku ma veľký kde je každá strana iná- priečky, lano a taká doska s výrezmi. V každej časti pohybového vývoja si na tom niečo skúšala, zrovna minulý týždeň som rozmýšľala ze ten malý doma dam preč lebo už jej nemá čo dat a včera pri vysavani som si všimla ako sa naňho vešia a skúša vyliezť zavesená z boku. Na ten väčši čo mame vonku chodia s nadšením jej 3 a 4 ročne kamošky. Za mňa super vec. Okrem toho ze na tom lozi aj ona, tak na tom lozia a šmýkaju sa samozrejme aj jej hračky… a pusta tam loptičky, handričky, hocičo čo beriem ako dobre vzdelávanie o fyzike. Hojdačku nemame

engynka
16. nov 2022

Mali sme oboje a viac sa ujal piklerovej triangel.